PDA

View Full Version: Am nevoie să ştiu dacă Vbet va lucra cu DBseo



Lion Group
03-11-14, 17:13
Bunã tip sunt în prezent rulează VBseo. Aş dori să-l înlocuiască cu DBseo şi Vbet. Am nevoie să ştiu dacă acesta va funcţiona înainte de cumpărare aceasta. ITI oferim servicii de instalare.

Multumesc pentru ajutor

Marcin Kalak
04-11-14, 14:16
Nu intenţionăm să sprijine DBSEO în acest moment. Noi sprijinim friendly URL-uri. Atât utilizatorii vBSEO pot sta cu vBSEO sau comutaţi la URL-ul prietenos.

Lion Group
08-11-14, 22:47
VBseo este mort tech. DBseo este de departe cel mai bun de seo opţiunile menţionate. Ar face o mulţime de sens pentru a sprijini DBseo. Ar face produsul mult mai atrăgătoare. Orice şansă ar personalizate codul de acest lucru pentru noi? pentru o taxă?

Marcin Kalak
12-11-14, 10:04
In acest moment suntem nu de planificare pentru a integra cu dbseo. vBulletin are propriul său nativ friendly URL-uri. Puteţi încerca să te integra pe propriul risc, dar să fie conştienţi că, dacă modificaţi codul de vBET apoi va trebui să-l schimbe din nou după fiecare actualizare de vBET.

ctrenks
27-11-14, 17:22
Am nevoie de acest lucru cu DBSE sau am nevoie de unele de sprijin pentru a repara găuri în VBSEO! Chiar acum am încercat să eliminaţi VBSEO dar VBET este cauza erori de asteptare vbseo fişiere :(

Marcin Kalak
28-11-14, 10:29
Dacă doriţi să eliminaţi vBSEO eliminați întâi integrarea vBET cu vBSEO în vBSEO fişiere şi in .htaccess.
Dacă nu aveţi o probleme cu vBSEO fără integrare, dar aveţi probleme după integrarea apoi vă rugăm să creaţi subiect nou şi scrie erori de conţinut.
Dacă modificaţi SEO DBSEO atunci puteţi încerca să te integra pe propriul risc, dar să fie conştienţi că, dacă modificaţi codul de vBET apoi va trebui să-l schimbe din nou după fiecare actualizare de vBET.

ctrenks
29-11-14, 22:07
Doar surprins va continua să ofere suport pentru un produs care a fost exploatat.

ctrenks
30-11-14, 05:34
Eliminat .htaccedd codul pentru vbet seo şi toate legăturile schimbat la /lang/pagină? lang = crap, astfel că nu este o soluţie. I se va ivi este peste o dată din nou mâine şi a se vedea, şi şansa de a integra acest lucru pentru o taxă? Cel puţin opri anunţându-oamenii cred că instalarea vbseo este o idee bună în acest moment.

Marcin Kalak
01-12-14, 09:07
Dacă aţi eliminat vBET integrarea cu vBSEO .htaccess dosar şi fişier /vbseo/includes/functions_vbseo_createurl.php, /vbseo/includes/functions_vbseo_url.php, apoi dezactivați temporar vBET.
vBSEO va analiza apoi link-uri în limba forum.
Schimbarea link-uri va apoi nu sunt asociate cu vBET.

Vă putem ajuta să eliminaţi vBET integrarea cu vBSEO, dar link-uri mai târziu schimbare depinde de vBSEO.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1