PDA

View Full Version: Rezolvate aceste addons va lucra cu cloudflare



lebro
10-09-13, 22:26
doar să vă asigurați că vor fi aceste addons lucra cu cloudflare în cazul în care principala cauză a textului dispare?

vBET
13-09-13, 10:50
Dacă bănuiți că problema este cloudflare, atunci doar dezactiva pentru o clipă și rezultatele controlului. Dacă nu se schimbă nimic cu cloudflare cu dizabilități, atunci nu există nici un conflict la toate.

Vă rugăm să reţineţi că vBulletin a mii de plugin-uri. Nu avem posibilitatea să verificaţi şi nici nu te asigur ca vBET va funcţiona cu toate de cele în toate versiunile - aceasta este imposibil, deoarece dezvoltarea cele plugin-uri este de domeniul nostru. Continuare vBET este cu ajutorul toate mecanismele vBulletin asa ca majoritatea plugin-uri nu trebuie ORICE integrare paşi. vBET va coopera cu majoritatea de plugin-uri nici măcar n-am observat ca cele există, deoarece suntem traducerea rezultatul final.

Va rugam sa efectuat controlul și să ne dea rezultate.

lebro
14-09-13, 06:33
Eu încerc să dezactivați cloudflare pentru ca doi trei oră, de asemenea, nu pare să lucreze de partea mea
este ok i cererea de pls servicii de instalare-mi pm pas mulțumesc

Marcin Kalak
14-09-13, 09:50
Vă rugăm să rezolve de la prima emisiune de conexiuni externe la serverul dvs (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/3657-text-disappear.html) şi mai târziu testaţi compatibilitatea de vBET cloudflare.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1