PDA

View Full Version: Rezolvate overlly precaut anti spam setările



BristarUK
18-01-13, 15:15
Tocmai am petrecut vârstele tastarea în thread meu sprijin, dar a dispărut în moderare.

Acesta este un lucru foarte frustrant să se întâmple la un nou client. Sunt pe un interval de timp pentru a instala VBET până la sfârşitul de astăzi şi eu sunt doar stătea aici în aşteptare.

Marcin Kalak
19-01-13, 14:11
Este o astfel de restricție. Din păcate, vB opţiuni includ numai numărul de posturi, dar nu noastră licenţă. Am putea crea propriul filtru de spam, dar situaţia actuală nu este cu adevărat o limitare, deoarece clienţii poate ne contactaţi şi să ofere informaţii complete.
Deci, pentru moment, vom fi la soluţia curentă.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1