PDA

View Full Version: Rezolvate Traducerea manualului butonul Editare nu clickable



tavenger5
03-10-12, 22:24
după cum spune titlul. "Edit" apare peste o traducere, dar nu faceţi clic pe acesta.

basketmen
04-10-12, 04:59
încercaţi upgrade-ul sau utilizaţi alt browser, anterior sunt folosind browser-ul mai vechi ff şi nu apar perfect, după ce actualizat său perfect care apar

tavenger5
04-10-12, 17:33
Sunt folosind mai recentă versiune de vBET şi au observat acelaşi comportament în browsere diferite, inclusiv crom, msie şi firefox.

Marcin Kalak
04-10-12, 18:56
Încercaţi pentru a şterge modulele cookie în browser-ul dumneavoastră.

tavenger5
09-10-12, 22:05
Am incercat acest lucru, dar nici o schimbare.

Marcin Kalak
11-10-12, 19:51
Te rog trimite-mi un PM acces detalii la Admin CP şi FTP. Voi verifica ce se intampla acolo :)

Marcin Kalak
11-01-13, 11:07
Nici un răspuns - consideră că problema este plecat.

tavenger5
02-03-13, 18:59
Sunt confruntă încă cu acest lucru chiar şi cu cea mai recentă versiune

Marcin Kalak
04-03-13, 10:53
Te rog trimite-mi un PM acces detalii la Admin CP şi FTP. Voi verifica ce se intampla acolo :)

Marcin Kalak
05-03-13, 18:18
Atunci când actualizarea, nu aţi încărcat toate fişierele de pe server. Pentru a rezolva această problemă:

Înlocuiţi un images/vBET/flags/vbet.css dosar la spre tîrziu traducere (de la ultima versiune).
Încărcaţi un fişier images/vBET/flags/vbet_button_edit.png

tavenger5
06-03-13, 02:50
Atunci când actualizarea, nu aţi încărcat toate fişierele de pe server. Pentru a rezolva această problemă:

Înlocuiţi un images/vBET/flags/vbet.css dosar la spre tîrziu traducere (de la ultima versiune).
Încărcaţi un fişier images/vBET/flags/vbet_button_edit.png


Multumesc - acum că am luat aceste fişiere actualizate "editaţi" apare atunci când situându-se peste textul tradus, dar am posibilitatea să faceţi clic pe ea.

Marcin Kalak
06-03-13, 12:41
Filme ar trebui să înceapă cu un DOCTYPE.
Eliminaţi sau mutaţi un text la corpul: "timp de aşteptare traducere: numărul de conexiuni:".
Cookie-uri clare.

tavenger5
06-03-13, 13:02
Nu sunt sigur ce sa spui. "timp de aşteptare traducere: numărul de conexiuni:" este introdus de vBET

tavenger5
06-03-13, 14:02
Cred că are de lucru acum, Multumesc pentru ajutor!

Marcin Kalak
07-03-13, 17:38
Mă bucur că am putut să te ajut.

Timp de răspuns de traducere este doar pentru un scop de monitorizare şi trebuie să nu fie activat pe tot timpul, dar numai în timp de verificare timpi de răspuns la solicitări pentru traduceri trimis la furnizorii.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1