PDA

View Full Version: Rezolvate Locul de amplasare profilul schimbare ...



hmspain
23-06-12, 02:37
Aici este una stranie ... profilul meu * Locul de amplasare * păstrează trecerea la numele meu de utilizator!

Am avut acest curs cu vBulletin V3, dar a crezut că va merge departe cu V4 Suceava (eu sunt de rulare V4.2PL2).

Puteţi schimba locaţia la "Cypress, CA" (in cazul meu), şi ceva timp pe drum (1-2 zile?) ... se schimbă la numele meu de utilizator??

Bănuiesc că una dintre procedurile de curăţenie vBulletin, dar ceva de genul asta trebuie să fi fost observat de alţii ... aţi văzut acest lucru înainte de? Orice soluţii?

Sunt care rulează aproximativ de vanilie ca pot cu doar VBET, Tapatalk şi propriile noastre autentificare adăugat.

vBET
23-06-12, 11:33
Avem acest timp amintit mai întâi. Atunci când se întâmplă - vă rog să nu-l schimba din nou, doar mi-am URL-ul unde pot vedea şi detaliile de acces - voi verifica pe partea ta, deoarece se intampla numai pe site-ul tau.

vBET
07-07-12, 14:48
Nici un răspuns - consideră că problema este plecat. Dacă nu vă rugăm să scrieţi în acest thread :)

hmspain
13-07-12, 14:48
Nici un răspuns - consideră că problema este plecat. Dacă nu vă rugăm să scrieţi în acest thread :)

Ne pare rau, ratat răspuns cumva. Nu * cred ** acest lucru este o problemă de VBET, am nevoie pentru a ridica acest lucru pe vbulletin.com.

hmspain
13-07-12, 14:48
Nici un răspuns - consideră că problema este plecat. Dacă nu vă rugăm să scrieţi în acest thread :)

Ne pare rau, ratat răspuns cumva. Nu * cred ** acest lucru este o problemă de VBET, am nevoie pentru a ridica acest lucru pe vbulletin.com.

vBET
14-07-12, 11:42
OK - dacă veţi avea nevoie de ajutorul nostru vă rugăm să scrieţi doar :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1