PDA

View Full Version: Gratuit cu funcţionalitate limitată sau versiune de încercare?



ItsDrew
11-05-12, 21:20
Înainte de a achizitiona, am nevoie să vă asiguraţi că aceasta va funcţiona în spatele meu societăți paravan de protecţie. Avem bloc mai multe instrumente de traducere pentru că utilizatorii pot utiliza aceste instrumente pentru a ajunge la site-uri Web care sunt blocate în mod normal.

Există o versiune care a limitat funcţionalitate, sau a avut o perioadă de probă, care poate de testare în mediul meu QA? Dacă it works, I voi împingeţi-l la meu mediu de producţie.

O altă întrebare, am nevoie un a da un permis pentru mediul meu QA dacă I sînt running it în producţie, precum şi?

Mulţumiri

Drew

vBET
13-05-12, 12:18
Am avut drum liber traducere atunci când traducerea în Google şi Microsoft a fost gratuit. După ce au făcut-o plătit ne-am oprit sprijinirea drum liber traducere de servicii plătite nevoile optimizare care avem în paid traducere.

Vă rugăm să reţineţi că vBET necesită serverul să aibă acces la furnizorii de traducere externe (Microsoft sau Google Apertium). Toate traducerile sunt făcute de către HTTP astfel încât configuraţia de securitate pur şi simplu trebuie să permită pentru expediere cereri HTTP:)

vBET licenta este pe instalare. Dacă aveţi nevoie să-l instalaţi pe diferite forumuri, apoi atunci tu nevoie licente diferite. Unul pe fiecare forum se execută. Dacă aveţi testarea mediului care nu este accesibil pentru outsiders apoi după informarea ne puteţi instala vBET pe mediul de testare. Desigur, ai nevoie pentru a avea prima licenţă.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1