PDA

View Full Version: Rezolvate Posturi necompletat



DirtRider
09-04-12, 09:41
Mi se pare când am nu furnizorilor de traducere disponibile primesc doar un post gol de la un membru folosind-o. Acest lucru este atunci când am set "Arată textul original pentru utilizator" pentru a face nu manifestare: confused:

r.dziadusz
10-04-12, 22:41
Va verifica-l pe. Spune, de asemenea, vă rugăm să-mi dacă apare "Arată textul original pentru utilizator" set de pe va posturi gol?
De asemenea, vă rugăm să reţineţi că aceasta poate fi coused dar furnizor greşit secret/ID-ul/api-cheie

DirtRider
11-04-12, 05:37
Ei bine, dacă am arată textul original pentru utilizator setat pe atunci da va arăta textul original. Lucru este apoi aveţi un post într-un fir care nu este în limba engleză şi ea devine ignorat. Tastele API seem la spre work dacă furnizorii de traducere sunt disponibile.

DirtRider
11-04-12, 07:11
OK nu vă faceţi griji despre aceasta mai cu probleme în curs de desfăşurare I sînt having cu această modificare, acum eu am şters, ceea ce o wast de bani aceasta sa dovedit a fi:(

vBET
11-04-12, 15:22
Ca ai în replică în acest thread foarte - personalul nostru este verificarea problema.

r.dziadusz
11-04-12, 15:47
Eu nu pot reproduce această problemă pe forumul meu test. Ar putea vă rugăm să afişaţi mine url exemplu de în cazul în care este "martor" post, şi dacă accesul-am trimiteţi-mi este încă workig să verificaţi-l pe loc

DirtRider
11-04-12, 18:54
Ne pare rau nu se poate ca am au eliminat acest mod la site-ul meu acum ca ea a fost oferindu-ne prea multe probleme.

1. Post necompletat atunci când furnizorul de traducere nu a fost disponibil (setare pentru a nu afişa textul original)
2. Post în alte limbi pe lângă implicit atunci când furnizorul de traducere nu au fost disponibile (Setări arată textul original) acest lucru provocat confuzie ca membrii Română nu puteau înţelege post şi să le ignore.
3. Forumul încetinirea dreapta în jos atunci când furnizorul de traducere nu a fost disponibil, forum de membri plâns că acesta nu a fost acceptată la aceste viteze mici.

r.dziadusz
12-04-12, 17:14
Aşa cum am spus eu nu pot reproduce această problemă astfel încât dacă tu a face nu a instala vBET şi, prin urmare, se pot afişa-mă această eroare în "acţiune" este imposibil pentru mine pentru a verifica ce a mers prost.
Vă rugăm să permiteţi-mi să verificaţi-l în dvs. ftp.

m_jankowski
19-06-12, 21:23
Nici un răspuns, aşa că am nevoie pentru a închide acest subiect. Dacă aveţi mai multe întrebări cu privire la acest subiect voi deschide o altă cale te rog scrie unul nou.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1