PDA

View Full Version: Rezolvate Traducerea numai pentru oaspeţii



DirtRider
26-03-12, 05:18
Chiar acum forumul meu numai este traducerea pentru oaspeţii: confuz: când mă uit la meu Admin CP "vBET traducere furnizorii disponibilitatea" Acesta arată că nici unul dintre ei sunt disponibile. Chiar acum nu au luat Google activat ca eu sunt încă nu sunt sigur ce costul running this unul ar veni pe lună.

r.dziadusz
11-04-12, 17:49
Aţi au răspuns la această întrebare:

ight acum au nu am Google activat ca eu sunt încă nu sunt sigur ce costul running this unul ar veni pe lună
în alte dumneavoastră de thread.
Despre prima întrebare vorbim despre asta în PM şi în alte fire ai descrie-o ca rezolvate

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1