PDA

View Full Version: Nou mod de traduceri



r.dziadusz
06-02-12, 21:34
Bună,
În prezent noi sunt aplicare nou mod de traduceri!

Va fi posibil pentru a edita traduceri manual - de utilizatori, ceea ce înseamnă o mai bună calitate de traduceri, mai puţin cantitatea de text tradus, şi, prin urmare, plată mai puţin bani pentru traduceri sau chiar reducerea taxelor completat!!

Jncocontrol
08-02-12, 06:10
awesomesause.

basketmen
27-03-12, 13:59
aceeaşi ca mai sus ^, awesome:)

vă rugăm să comunice asap toate membre, dont prea mult timp, momentul cel mai ideal cred câteva zile din nou, deoarece microsoft traduce api gratuit nu este disponibilă din nou din martie 2012, sau înainte, când google traduce v.1 gratuit nu este disponibilă din nou, sa, cel mai bun impulsul cred, dar câteva zile din nou este nu rău, acest mod va fi încă în viaţă şi în creştere, aşa cum lung pot creşterea vizitatori şi câştigurile noastre

apertium în prezent poate doar numai stânga translator automat gratuit? adăugarea furnizor nou gratuit va fi mare prea, cum despre yahoo/altavista Traducător (http://babelfish.yahoo.com), poate este folosit?





BTW am sfaturi pentru manual traduce, cred că am scris deja acest lucru înainte, dar eu va spun din nou:
De editare traduceri manual, sa nu înseamnă întotdeauna ai nevoie de 100% manual, puteţi face o semi manual,
vă puteţi încă folosind google traduce, doar nevoie de unele mai mult de lucru
doar copie lipiţi conţinutul pe care doriţi să traduce, translate.google.com, rezultatul tradus copiat înapoi la baza de date, manual, editat şi a stabilit un pic că puteţi desigur
adoptat, aţi creat deja unele noi pagini traduse, vă puteţi angajat unii oameni de la alte ţări se face la pentru ieftine

basketmen
24-04-12, 16:24
Bună guys, există estimare timp când această nouă versiune cu traducere manual va lansat?

jonathan2340
07-05-12, 09:58
într-adevăr minunat. Vreau doar să spun multumesc pentru acest lucru.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations