PDA

View Full Version: Rezolvate După actualizarea la VBET354--traduceri nu mai lucrează



Noob
18-01-12, 16:16
I chiar upgraded de la 353 la 354, şi totul a mers bine. După modernizare, acum văd că traducerile nu mai sunt de lucru, şi disponibilitatea furnizor, acestea sunt toate setate la "Nu".
Anterior, am avut Google v2, Microsoft, şi Apertium lucrează cu taste API corecte.

Am observat, de asemenea, în opţiunile vBet principal, am o eroare:

Error:
Destination of your forum has to start with "/"

Forumul meu este listat în domeniu rădăcină (forum.domain.com) cu nici un director.
Dacă încercaţi să puneţi pur şi simplu o "/" în caseta, apoi spune:

Error:
Destination of your forum could not end with "/"

Nu sunt sigur dacă acest lucru este înrudită cu traducerile nu de lucru?

r.dziadusz
18-01-12, 17:32
Bună


Forumul meu este listat în domeniu rădăcină (forum.domain.com) cu nici un director.
Dacă încercaţi să puneţi pur şi simplu o "/" în caseta, apoi spune:
Nu pune "/" chiar plecare it gol

Este doar un avertisment, setarea sunt salvate, chiar şi cu acest mesaj, de asemenea, aici este o remediere rapidă pentru acest bug-ul: fix (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/2743-4-4-6-bug.html#post11562)

Despre problema dumneavoastră primul, văzând „disable"API este atunci când ai temporară atins dvs., este verificat la fiecare 10 minute, vă rugăm să rulaţi test pentru google api v2 şi Microsoft (care o utilizaţi:"un vechi"sau Microsoft de Azure) cel mai probabil, acest lucru nu este un bug, dar eu cu bucurie vă va ajuta să aflaţi de ce este greşit

Noob
18-01-12, 21:26
I was folosire un vechi... lasă-mă să încercaţi servicii de traducere azuriu... va fi spate curînd.

Multumesc!

vBET
23-06-12, 21:17
Deci, cum este? nu problema încă există?

vBET
07-07-12, 14:47
Nici un răspuns - consideră că problema este plecat. Dacă nu vă rugăm să scrieţi în acest thread :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1