PDA

View Full Version: Mai multe limbi de ajutor



dfe
13-12-09, 15:26
Bună

Tocmai am cumpărat şi instalat traducător, produs genial!

Iată ce am, de asemenea, încercăm să realizăm. În SA avem două limbi principale, engleză şi afrikaans.

Cele mai multe posturi de pe forum pentru mele sunt în limba engleză, dar foarte adesea va exista o câteva răspunsuri într-un post de limbă engleză în afrikaans. Există vreo modalitate de a traduce automat afrikaans în engleză numai pentru utilizatorii care aleg să facă acest lucru?

vBET
13-12-09, 18:56
vBET poate recunoaşte automat limba de posturi noi si in acest moment nu există nici o sarcină care ar permite să verifice posturi existente şi schimbările respective. Pentru posturile existente, dacă doriţi să editaţi întotdeauna post şi se adaugă şi lang langtitle bbcode manual.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1