PDA

View Full Version: Aveti nevoie de asistenta scris o pagină wiki utilizator pentru utilizare vBET



mickknutson
17-07-11, 08:06
Vreau să creaţi o pagină wiki
Traducere - Revista BLiNC:: sarituri BASE, parasutism, parapantism şi (http://www.blincmagazine.com/forum/wiki/translation)

Ca utilizatorii mei nu pot citi, care îi va ajuta să înţeleagă modul de utilizare a vBET.
Cei mai mulţi dintre utilizatorii mei sunt non-tehnice, astfel încât pagina într-adevăr trebuie să fie generic. Dar pagina trebuie să traducă, de asemenea, precum şi am deja 10 limbi + lovesc site-ul meu.

Pentru toti cei care doresc să ajute, putem împărtăşi toate această resursă valoroasă.

vBET
18-07-11, 11:21
Hi:)

Anul - vă rugăm să configuraţi vBET să recunoască în mod automat limba. Veţi găsi opţiunea de optiuni vBET în CP Admin. Eu nu pot spune acum va lucra cu conţinut wiki - depinde nu cârligele corespunzătoare sunt folosite, dar va lucra definitiv pentru tot conţinutul vBulletin noi (posturi, bloguri, comentarii de grup, şi aşa mai departe).

Atunci când detectarea limbă este de lucru - utilizatorii de a scrie doar în propria lor limbă şi vBET (folosind Google API), marchează în mod corespunzător mesajul.

De asemenea, vă rugăm să consultaţi aici pentru articolul despre bbcodes vBET:

basketmen
22-07-11, 06:56
ho pe care îl utilizaţi prea vaultwiki

minunat puteţi face vBET de lucru în paginile vaultwiki, i-am dezactivarea vBET în paginile vaultwiki, deoarece vBET nu este de lucru în pagini vaultwiki

puteţi parts htaccess dumneavoastră, vă rugăm? asa ca putem face mai bine

vBET
22-07-11, 11:33
Instrucţiuni de integrare pentru Vault Wiki:

În caz de orice probleme cu integrarea - vă rugăm să scrieţi acolo:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1