PDA

View Full Version: Rezolvate Eu acum trebuie să elibereze un bilet instalare!



rdavm
12-05-11, 21:00
I cant a lua acest lucru să funcţioneze, am fost răsucire referitoare la acest produs acum aproape o luna acum si folosite poate mai mult de 100 de ore de rezolvari de probleme privind acest produs vBET 4, instalat pe Vbulletin 4.1.3 şi dau acum, eu sunt enervez şi Sunt frustrat.

Am nevoie de personal aici pentru a-l instalaţi pentru mine şi configuraţi-l să lucreze.

Drumul spre greu pentru a instala acest produs, va ajuta acest lucru, deoarece acum ei mai curând o luna de cand am cumpăra pachetul si sa nu încă de lucru.

L-am predat-o Lanser gratuită în web design şi el a încercat să-l să lucreze, dar afther 5 oră el a trebuit să renunţe.

Mesaj pentru personalul:

Contactati-ma pe PM sau e-mail pentru ajunge meciului login pentru serverul meu sau să-mi spuneţi cum doriţi u meciului conectare ftp!

Speranţa your'e de gând să corecteze această îndată ce am pierdut themper meu pe ghidurile rezolvari de probleme şi ce nu.

kamilkurczak
12-05-11, 22:10
Am observat că textul pe forum pentru dispar după traducere, deci verificaţi-l: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1537

Vă rugăm să verificaţi dumneavoastră admincp-> opţiuni vBET în funcţie de fişier readme.html de la nu-nu-încărcare dosar şi puteţi seta limba dvs. pe forum pentru principal.

rdavm
13-05-11, 21:26
Problemă rezolvată de către activa standard sau lang implicit în admincp.

Ar trebui să fie activat în mod implicit la rum să aibă probleme de mai puţin de fotografiere pentru a face faţă.

Şi da, ştiu că acest forum este pe forum pentru worng a posta în, totuşi, în mea nu dispoziţie bună şi foarte obosit ca rezolvari de probleme acest lucru pentru, poate peste 100 de ore nu am găsit pe forum pentru dreptul de a posta în şi i cant găsi acum la: confuz: Am început să cred că sunt prost: EEK:

kamilkurczak
14-05-11, 14:14
multumesc pentru confirmare - rezolvat

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations