PDA

View Full Version: Rezolvate Cuvinte ignorate nu sunt filtrate pentru anteturile de pe forum pentru



Schmike
05-02-11, 13:51
Cuvinte ignorate stabilite în misc nu este filtrat în antet şi pe forum pentru lista pe forum pentru principale. prescurtarea de "PFK", fiind tradus la unele bomboane în chineză, după l-am adăugat în lista mea de ignorat.

Youngster
05-02-11, 19:16
Vă mulţumim pentru raportarea aceasta, vom verifica în curând şi să dea înapoi reluarea cât mai curând posibil.

Schmike
06-02-11, 08:53
este necesar pentru noi să filtraţi numele nostru de domeniu? Odată ce am face acest lucru, i a lua [notranslate] embedded in my url.

Youngster
07-02-11, 14:51
Bună,
Schmike să ne dea mai multe detalii, URL-ul către site-ul, sursa si ne vom uita pentru ea.

Tag-uri w vom folosi numai în posturi şi în postul de titluri

dacă vrei să faci ceva în html cu notranslate Trebuie să utilizaţi discribted în funcţii

Schmike
07-02-11, 16:24
tabelul este afectat pe forum.

I-am adăugat prin editarea pe forum pentru titlurile mele.

poate include, probabil, acest lucru atunci când rulează de accesare cu crawlere pentru a actualiza textul ignorat.

Youngster
08-02-11, 11:14
Aşa că a rezolvat problema sau nu?

Schmike
08-02-11, 11:23
Da. E fix.

Youngster
08-02-11, 13:37
multumesc pentru confirmare.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1