PDA

View Full Version: Rezolvate Instalare: vBET 4.0.0 probleme privind vb4.0.6/vbSEO



elkhadra213
25-12-10, 20:26
Buna ziua, am doar e sa descarcati versiunea trial a * gratuită * vBET 4.0.0, am vb 4.0.6 .. Am încărca fişierele în încărcare .. am de import htaccess con. ... Dar am de import al produsului am avut de eroare ... Nu ştiu dacă eu ar trebui să facă ceva înainte de a importa produs, deoarece am EOHU 3.5.1:) vă mulţumesc pentru procesul de configurare, deoarece readme nu este foarte clar! @ +

vBET
25-12-10, 20:56
Vă rugăm să URL-ul dvs. pe forum.

elkhadra213
26-12-10, 12:01
voila: elkhadra.kilu.de / forum Vreau legătură într-documentaţia ..: mad: sau: la un subiect care explică în detaliu cum se instalează vBET într-un forum:: vb 4.x * / * vBSEO: cool:::

kamilkurczak
27-12-10, 15:02
vă rugăm să verificaţi PM dvs.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1