PDA

View Full Version: Rezolvate Probleme cu instalare de vBET



Gordon78
16-11-10, 00:41
Ca şi în readme.html descrise:


Installation procedure for vBETTM 3.x

Unzip vBETTM package file.
Upload ALL files in the upload folder to your forum root folder.
Install product file
Go to Admin CP->Plugins & Products->Manage Products and click [Add/Import Product]
For upload select do-not-upload/product-vbenterprisetranslator.xml file from vBETTM package and click Import.

Toate fişierele vBET sunt în forumuri / / upload / director.
Când am început să importe fişierul XML, instalarea se blochează cu un mesaj (pe germană):


Importiere Add-on, Bitte warten...

[:]

Când m-am schimba la un alt punct în CP Admin, funcţionează. Când mă întorc la Add-In, ci prezinta doar:
vBulletin 4.0.8
vBulletin Blog 4.0.8-
vBulletin CMS-4.0.8

Vă rugăm să ajute.

mateuszr
16-11-10, 10:14
Încărca toate fişierele din folderul de încărcare pentru a folderul rădăcină pe forum.

şi le-aţi scris: "Toate fişierele vBET sunt în forumuri / / upload / director." :) Încercaţi să mutaţi aceste fişiere / forumuri în loc de directorul / forum / upload.

Gordon78
16-11-10, 22:16
THX, am văzut acest lucru a fost missunderstanding mea.
Oricum: Presupun că ar fi mai bine să scrie

de la -> la
în loc de
în -> pentru a

şi da, ştiu că vBSEO utilizează, de asemenea, aceeaşi propoziţie ... ;)
Cred că va fi missunderstanding mai puţin aici.

ceea ce priveşte:)

PS Se lucrează la acest moment fără probleme. Oferiţi un fel de optimizare pentru clienţii dvs.? (Contra cost)

mateuszr
17-11-10, 08:44
Va asteptam cu drag:)


Oferiţi un fel de optimizare pentru clienţii dvs.? (Contra cost)

Dacă spunem despre performanţă vBET şi optimizări, uita-te la tema: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1