PDA

View Full Version: Rezolvate $ Locul de amplasare vbenterprisetranslatorflagsdropdown



MicroHellas
14-11-10, 06:49
Buna ziua,

$ Vbenterprisetranslatorflagsdropdown este de lucru doar în navbar? De ce nu pot face să funcţioneze la bar subsol ca înlocuire a droplist limba maternă vB?

Maria

mateuszr
15-11-10, 09:42
Buna ziua:)

Ai încercat "personalizat", opţiunea Admin CP-> vBET-> Steaguri şi, în conformitate cu descrierea:

Dacă setaţi particularizată, atunci trebuie să setaţi indicatorii loc manual prin adăugarea de $ vbenterprisetranslatorflagsdropdown la locul corespunzător în şablonul navbar.
pune modificări corespunzătoare în şablonul navbar în Manager Style?

MicroHellas
16-11-10, 08:39
Buna ziua:)

Ai încercat "personalizat", opţiunea Admin CP-> vBET-> Steaguri şi, în conformitate cu descrierea:

pune modificări corespunzătoare în şablonul navbar în Manager Style?

Deoarece întrebările mele spune "singurul loc în care pot să-l adăuga este Navbar"? În lucrările Navbar. Ştiu. Dar vreau să-l plasaţi în bara de subsol în cazul în care are efectiv vBullatin droplist pentru limba disponibile. doesnt vBulletin are în navbar: cool:

mateuszr
16-11-10, 12:30
Ne pare rău, nu l-am citit cu atentie:)
Hm .. Oricum, eu nu inteleg .. Am vizitat pe forum pentru dvs. şi le-aţi luat ca droplist in bara de subsol şi traduceri arata bine, cu 25 de limbi, care le-aţi setat

mateuszr
18-11-10, 10:27
Nr răspuns de ceva timp, deci cred că firul este rezolvata pentru moment.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1