PDA

View Full Version: Rezolvate Pagina alb pe login.



Taurus
13-10-10, 12:10
Când un membru nu şi-a stabilit limba lui şi implicit asupra conectare este redirecţionat către pagina sa de profil edita în cazul în care el ar trebui să stabilească limba lui, se obţine o pagină de culoare albă.

Cum de a rezolva aceasta vă rog?

CreativX (http://creativx.net/forums/profile.php?do=editprofile)

Aceasta este pagina ca membru devine redirecţionat că este de culoare albă.

kamilkurczak
13-10-10, 12:27
Eu sunt membru si nu am setat limba implicită. La autentificare Sunt redirecţionat către pagina mea de profil ar trebui să editaţi în cazul în care am modificaţi limba mea, dar am o pagina normala, traducere bună etc
Ce trebuie să fac?

Taurus
13-10-10, 12:30
Ei bine, eu nu ştiu de ce nu te ca pagina alba, apoi. Am avut multe plângeri cu privire la faptul că, şi chiar am încercat-o eu cu numele de utilizator coder, şi apoi au, de asemenea, pagina albă.

kamilkurczak
13-10-10, 12:44
Hmmm L-am incercat pe Opera, Firefox şi IE şi încă nu au nici o pagină goală. Daca doriti pot trimite un screenshoot pentru tine.
1. astfel încât să încerce să clare cookies
2. -mi dea mai multe informaţii cum sa-l reproduca.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1