PDA

View Full Version: Rezolvate Codul BB rupt după vBAdvanced integrare



Simon Lloyd
06-10-10, 17:20
Bună, vă rugăm Kamil uitat la vBAdvanced mea ca nu am putut obţine de traducere pentru a lucra pe el, dar mi se pare acum că etichetele codului meu de bbcode au încetat de lucru, vă poate ajuta ca aceasta este cea mai importanta caracteristica pe site-ul meu.

Salutari,
Simon

Simon Lloyd
06-10-10, 17:25
S-au găsit problema, va rugam sa marcati acest lucru ca rezolvat-o a fost numele de cod tag-ul i-au fost in tag-urile pe care le notranslate rupt, eticheta de nume a fost eliminat de la nr misc traduce si totul este bine:)

vBET
06-10-10, 23:22
Da, cod şi notranslate împreună este Amestec greşit. bbcodes cum ar fi: CODE, PHP, HTML nu sunt traduse în mod implicit:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1