PDA

View Full Version: Bună foarte interesat! O întrebare



El Caballo
18-09-10, 16:35
Bună, eu vorbesc limba engleză şi pe forum pentru noastră este în limba engleză în prezent. Întrebarea mea este, eu nu înţeleg unele lucruri despre vBET,

1.So dacă o persoană care vorbeşte vizite, de exemplu germana. Când a merge la site-ul meu ... este automat în limba germană?
2.Do ei trebuie să-l treacă la limba lor?
3.Is există ceva în limba lor, care le permite să cunoască pentru a comuta?
4.Or văd ei steaguri şi faceţi clic pe?
5. Ultima întrebare, atunci când se duc pentru a face un post. Sunt de ghidare acolo explica cum se face acest lucru traduce limba lor? Sau este automat?


Mulţumesc. Sunt foarte interesat de acest. Sunt gata să cumpere acum. Vreau doar să vă asiguraţi că toate vor funcţiona cum cred că va. Plus Eu folosesc vorbesc intre ele Pro, Turneu şi scări, şi alte câteva pe forum. Văd fabrică Pro vorbesc intre ele. Sper ca plugin-uri mea altele, vor prea!

El Caballo
18-09-10, 20:44
Bună din nou. Am fost vizită în forumuri cu vBET în ele. Şi toată lumea are un aviz care nu se traduce. Avem nevoie ca să traducă pentru noi. De asemenea, niciodată "registru", cuvintele "numele de utilizator" şi "parola", se traduce cu privire la orice l-am vizitat pe forum pentru care a avut vBET instalat. Are această cea mai recentă versiune a remedia aceste probleme?

El Caballo
20-09-10, 03:11
Buna ziua ?********************

vBET
20-09-10, 11:58
Hi:)

Ne pare rău pentru răspuns cu întârziere. În această săptămână am fost offline şi Kamil este în vacanţă până la sfârşitul acestei luni. De obicei, oferim suport la sfârşit de săptămână, ceea ce se poate verifica vă găsi mesajele noastre de sprijin de la alte week-end. Deci, încă o dată scuze pentru asta:)

Răspunsul la întrebările dumneavoastră.
1. Puteţi seta opţiunea de vBET astfel încât oaspeţii vorbitoare de limba germana va fi redirecţionat automat către traducere germană (de bază privind anteturile browser-ului).
2. Ele pot, dar nu trebuie sa - a se vedea primul raspuns.
3. Eu nu inteleg intrebarea ...
4. Toţi utilizatorii pot vedea steagurile şi comuta la altă limbă în orice moment.
5. Atunci când utilizatorii scriu în limbi diferite, atunci poate să recunoască limba vBET mesaj (configurabil).

Despre alte plugin-uri. Doar unele plugin-uri necesită integrare de construcţii. Cele mai multe plugin-uri funcţionează bine fără nici o paşi suplimentari.

Despre traducerea nu "numele de utilizator" şi "parola" - după cum o văd traduce pe forumul nostru. Trebuie doar să verificaţi traducere japoneză. Nimeni nu a scris fir despre problemele în acest domeniu. Vă rugăm, de asemenea, reţineţi că vBET nu traduce la un continut moment de butoane. Acesta este singurul lucru vizibil, care nu este tradus acum si motive este că butoanele au în interiorul lor conţinut de atribut HTML în locul în interiorul corpului de tag-ul html.

El Caballo
21-09-10, 03:52
Vă mulţumim pentru răspuns. Voi cumpăra acum ******

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1