Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania VBET wyboru na vBulletin 5

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 2 z 2

Wątek: PhotoPost pro pytanie

Junior Member

Default PhotoPost pro pytanie

Witam, po wymianie słowa "dodatkowy katalog w pliku przepisać. Czy to jest cały katalog? Albo po prostu ->> / galeria /? Otrzymuję błąd wewnętrzny serwera podczas próby odwiedzenia mojej PhotoPost pro strony.

Dziękuję, niesamowite produktu!

I edycji, w vBET >> Główne>> zachować katalogu>>> / galeria /

W moim głównym. Htaccess dodałem regułę, gdzie zmienił słowa "dodatkowy katalog do galerii

Umieścić zmiany vbenterprisetranslator_front_controller.php "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH" do folderu Galeria. Zmieniono ścieżki na rzeczywiste narzędzie katalogu znaleźć moją drogę. dodaje te reguły przepisywania. Hehehehe i wciąż wewnętrznej strony błędów serwera. Jestem zdezorientowany.
    Ostatnio edytowane przez El Caballo; 22-09-10 W 16:34.

Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Wpisy
    1

Tak - integracja PhotoPost może być ból. Wiemy, że, ale nie możemy ułatwić. To dlatego, że PhotoPost nie obsługują normalny sposób vBulletin generowania strony (hak global_complete nie jest obsługiwany).

Proszę dać nam pełną treść. Htaccess z głównego katalogu i z katalogu photpost. Sprawdzimy to.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33