Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania VBET wyboru na vBulletin 5

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 9 z 9

Wątek: Dodatek VBET-proste słowo lub fraza zamienne za pośrednictwem lokalizacji

Senior Member

Default Dodatek VBET-proste słowo lub fraza zamienne za pośrednictwem lokalizacji

Nowe ograniczenia dla różnych krajów, niektóre zwroty I chciałbym, że zdolność do wykonania podstawowe słowo zastąpić to czas ma, ale w oparciu o lokalizację geo.

Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Wpisy
    1

W tej chwili vBET obsługuje ręczne tłumaczenie, w którym można ręcznie poprawić przetłumaczone zdania (jeśli użytkownik ma odpowiednie uprawnienia).

Nie jestem pewien, czy rozumiem twoją potrzebę. Jakie ograniczenia dla krajów pisze się o? Słowo zastępujące słowo BB o której piszesz? Czy można wskazać tę funkcjonalność, podając ścieżkę do funkcji (w panelu administracyjnym CP? Na forum?). Jeśli zobaczę, co porównać z twoją potrzebą, prawdopodobnie lepiej to zrozumieć. Jak rozumiem, chcesz dokonać wymiany w przetłumaczonych zdaniach-prawda? I te, które można zrobić ad hoc, inaczej dla różnych klientów, nie twardej wymiany w bazie danych-prawda? W jaki sposób chcesz określić lokalizację geo? Przez niektóre nagłówki? Przez ip (w oparciu o dodatkową zewnętrzną usługę, która ukarze wydajność, lub masz swoją lokalną obsługę dla niego)?

Senior Member

funkcjonalność THE w VB to tylko: CP-Admin CP > Style & Templates > Replacement Variable Manager, na którym można zastąpić " Foo " With " Bar ", ale to jest na wszystkich stronach. W Wielkiej Brytanii w mojej branży istnieją frazy, których nie możemy już dłużej użytkownikom, jak " darmowe spain " musi być " welcome spins ", ale to jest tylko dla Wielkiej Brytanii. istnieje również więcej przykładów. Może być łatwiejsza modyfikacja czas Kod dla zmiennych zastępczych o 2-literowym kodzie położenia, jeszcze nie wyglądałem tak daleko.

Wpisy
    1

Jak widzę tę funkcję w BB jest powiązane ze stylami i można utworzyć oddzielne zastąpienie dla innego stylu. Jak widzę w kodzie, zmiana jest dokonywana bezpośrednio w bazie danych. Jeśli chcesz, abyśmy zrobili podobną wymianę dla tłumaczeń w pamięci podręcznej, to myślę, że możemy to zrobić. Prosty wybór z wybraną frazą i uaktualnienie na nowy. Można wybrać, w którym języku chcesz dokonać wymiany, ale nie możesz wybrać, dla którego kraju-mamy tłumaczenie na hiszpański i to jest to, nie rozdzielamy oddzielnych tłumaczeń dla każdego kraju, który używa tego języka. Kod miejsca nie zrobi nic tutaj, po prostu kod języka.

Senior Member

OK, może jednak źle wyglądać, aby zrobić zastępstwo na renderowanie strony, a wtedy, jak widzę przechowywanie na miejscu na początku języka stałoby się ogromne.

Wpisy
    1

Zamiana, o której mówisz (w BB) działa tylko dla predefiniowanych testów-tak tylko dla fraz. To nie dotyka postów, więc myślę, że nie powinniśmy tego robić, zwłaszcza dla tłumaczeń. Więc jak widzę, to nie jest naprawdę potrzebne-tak?

Senior Member

Nie, nie jako część tłumacza, to nie byłoby dobre dopasowanie, a następnie magazynowanie do 2. władzy .. Myślę, że źle spróbować i zrobić proste usunięcie elementów HTML następnie str_ireplace, a następnie umieścić kod html na generowaniu strony i zobaczyć, czy to będzie działać. jest wymagane położenie haka, gdzie strona jest składana, ale nie jest wyświetlana

Wpisy
    1

Proszę wziąć pod uwagę, że wszelkie zmiany w plikach zostaną utracone podczas aktualizacji biuletynu.

Z tego, co wiem, nie ma potrzeby, aby vBET zmian.

Senior Member

Nie, nie ma potrzeby integrować z vBET, nie uwzględniłem położenia VS języka

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33