Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Wsparcie w ramach Circunstances, że wszystkie pozostałe wykonaj

  1. #1
    Członek
    Zarejestrowany
    Październik 2011
    Wiadomości
    51

    Default Wsparcie w ramach Circunstances, że wszystkie pozostałe wykonaj

    Źle zaakceptować wsparcie tak długo, jak:

    1.) Bez kodu zmiany lub modyfikacje strony trzeciej wtyczki lub vbulletin, sam
    2.) Nie wyłączenie wtyczek

    VBulletin, VBSeo i Dragonbyte mają prawa Boga na Moje fora i wykonaj dowolną z powyższego

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Został już powiedział - tak. Będziemy pomogą wam

  3. #3
    Członek
    Zarejestrowany
    Październik 2011
    Wiadomości
    51

    Default

    Bez dokonywania jakichkolwiek zmian kodu lub opcja zmiany do wszelkich plugin ich z systemem

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał techanalyst View Post
    Bez dokonywania jakichkolwiek zmian kodu lub opcja zmiany do wszelkich plugin ich z systemem
    DOKŁADNIE! Mamy już napisał ją użytkownikowi kilka razy. I usuniętej właśnie czasu ostatniego Księguj tutaj - proszę nie powtarza wiadomości na i ponad ponownie - jest traktowane jako SPAM i zostaną usunięte. Nie warto wyłączyć w okręgu.

    Aby można było już kilkakrotnie potwierdzone że będziemy dokonane bez kodu lub zmiany opcji i innych wtyczek z systemem. Również będziemy DISSABLE NOTHING. Podobnie, jak chciałeś.

    Tak proszę Zatrzymaj udostępnianie excuses i powiadom nas - naprawdę wątpię, że występuje problem, naprawdę ani ma mieć vBET funkcjonalnych na użytkownika forum. To jest zapisywane bez zamiaru osobistych ataku - Chciałbym powiedzieć, że w moim wrażenie wygląda nie nas ma (i wiemy, że umożliwia osobie wsparcia na użytkownika forum - on sam napisałeś - także zawsze można ustawić tymczasowy dostęp lub badania forum użytkowników Data usunięte, jeśli istnieje cokolwiek, co są istotne, ale nie - napisał tę obsługę różnych mody miał dostęp użytkownika forum). Tak w rzeczywistej nasycenie osobiście I wander jaka jest przyczyna takie zachowanie? A możliwości myślę, że problem może składać się (nie istnieje) tylko po to, aby miały powód, aby Krzyk refundacji. Nie osobiste ataku - można naprawdę śpiew dla go za pomocą górnego przypadkach i jest naprawdę już napisał kilka fałszywe oświadczenia muszę brać je pod uwagę że można nas tutaj przedyskutować problem nie istniejących składa do wymuszania refundacji. Nie mogę sprawdzić to zrobić - po prostu chcę sprzedaży Twoją uwagę, jak może wyglądać i poprosić o po prostu pokazuje nam, że rzeczywiście istnieje i oczywiście pozwala nam pomóc w przypadku jeśli masz problem ze znikaniem oferty na udzielenie odpowiedzi.

    Aby ponownie - będziemy NIE ZMIANY innych konfiguracja wtyczek ani kodu ani wyłączyć wszystko. Więc żadnych wymówek - tylko powiedz nam pracy w kwestii czy on naprawdę istnieje. Nie mówię, że to nie jest, po prostu powiedzieć, mam uzasadnione wątpliwości. Po prostu chce wiedzieć, że ze względu na wątpliwości, że. I proszę pamiętać, że będzie naprawdę szczęśliwy pomóc i vBET działa poprawnie na waszym forum, jeśli tylko chcesz i pozwalają na to.

    1: 30 W nocy I jest w naszym kraju-, więc będzie rozszerzana tam później.

  5. #5
    Członek
    Zarejestrowany
    Październik 2011
    Wiadomości
    51

    Default

    Faktycznie chce on pracy, Im faktycznie polowanie dół innych wtyczek tłumaczenia. I naprawdę chciała tej pracy, ale wiadomo na fakt uzyskujesz dostęp youll zmienić opcje w vbseo lub vbulletin, czyli, co nie chcę. Tak użytkownika wtyczek nie działa jak mogę oczekiwać, to jest bardzo targach założeń, pracy byłoby dowolną "tego klienta". Uruchamiane obfitość, Photopost Pro, VBTube itp., wszystkie zakupione i oznaczanie wolnego, smok bajt, vbseo, vbulletin itp itp, nigdy nie raz mają I zażądała zwrotu Dlaczego? Ponieważ "Pracowali jak oczekiwana"

    Możesz nazwał mnie scammer? Poprosić około 9 innych dostawców plugin i motyw pracownikami wykonującymi pracę, Ive raz nigdy nie trzeba żądać zwrotu ani czy żadnej z nich call me scammer

    I został on zważywszy, dopóki użytkownik nazwał mnie scammer, ponownie insult niestandardowy i pracy z wami?

    Im nie obwinianiu oprogramowanie, Im tylko podając Twój existing oprogramowania po prawej dla mojego forum będzie znaleźć innego plugin tłumaczenia, który nie wymaga to i Ill tylko uważają to $200 + wyciągniętych wniosków
    Ostatnio edytowane przez vBET; 14-10-11 W 22:57. Powód: Vulgar

  6. #6
    Członek
    Zarejestrowany
    Październik 2011
    Wiadomości
    51

    Default

    Faktycznie zamiast z kulą refundacji łącze lub zawiadomienie roczne zmiany wymagane przed zakupem, identyfikator raczej wiedzieć że my lesson 200 + pomógł kogoś innego poza

    Lub

    Zły stan zachować licencji i nie korzystać z oprogramowania do "klient" sprawdzić to w lepiej kształtu za pomocą? I raz posiadam go i nie używa go, które nie uruchamia zliczanie 365 dni aktualizacje aż uruchomić go
    Ostatnio edytowane przez techanalyst; 13-10-11 W 01:09.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał techanalyst View Post
    Faktycznie zamiast z kulą refundacji łącze lub zawiadomienie roczne zmiany wymagane przed zakupem, identyfikator raczej wiedzieć że my lesson 200 + pomógł kogoś innego poza

    Lub

    Zły stan zachować licencji i nie korzystać z oprogramowania do "klient" sprawdzić to w lepiej kształtu za pomocą? I raz posiadam go i nie używa go, które nie uruchamia zliczanie 365 dni aktualizacje aż uruchomić go
    Żadne zmiany w kodzie są wymagane na wszystkich do pracy vBET z vBulletin.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał techanalyst View Post
    ...I naprawdę chciała tej pracy, ale wiadomo na fakt uzyskujesz dostęp youll zmienić opcje w vbseo lub vbulletin, czyli, co nie chcę. Tak użytkownika wtyczek nie działa jak mogę oczekiwać...
    Jest to po prostu więcej niż absurdalny excuse - wiesz przyszłości... Również wiesz numery na loterii?...

    Został zapewniony kilka razy, które zmieni się żadna konfiguracja innych wtyczek ani vBulletin. Jest to po prostu kolejną pretekst. Niezależnie od tego, że piszesz, że ma on funkcjonalne, po co zrobić przed słowa. Jeśli chcesz mieć vBET pracy na użytkownika forum pozwoliłoby na pomóc. Ale nie jest możliwe do pomocy podczas wydawania składa się tylko po to, aby wymusić refundacji - co w idealnie mogłyby uzasadniać jego całości swoje zachowanie w przypadku jeśli jest nadużyć finansowych. W tym momencie tego problemu jest uważane za oszustwa i zamknięte, ponieważ pomoc nie jest wymagane.

    Jesteśmy tutaj to help you with problem, jeśli istnieje naprawdę

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •