Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: Dodawanie pytania hreflang HTMNLANGtags

  1. #1
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default Dodawanie pytania hreflang HTMNLANGtags

    Zaczęłam dodawanie znacznika < link rel = " alternate " hreflang = " lang_code " href = " url_of_page "/> znacznik do moich stron w systemie VB 4.5, ale muszę uzyskać przetłumaczony adres URL, gdzie znajduje się ten tekst w bazie danych?

    Dzięki
    Chris

  2. #2
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    OK W pracy nad usuwaniem SESEO i przy użyciu elementów domyślnych, masywnego bólu głowy i problemów teraz, gdzie zmiana języka robi to po katalogu /forum/, a tnhat nie jest tak, jak miałem to w przeszłości.

    Wracanie do bałaganu

  3. #3
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    Pozwól mi zebrać kilka informacji na jeden dzień, zanim odpowiesz, gdy będę wprowadzać zmiany w mojej instalacji testowej ..

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Tłumaczenia adresów URL są zapisywane w postaci dowolnych innych tłumaczeń w tabelach pamięci podręcznej vBET. Znajdziesz je łatwo, bo te są z prefiksu. Ale ty nie musisz tam iść. Gdy adresy URL ulegną zmianie, vBET tylko przetłumaczy nowy tekst i przechuje go w pamięci podręcznej.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •