Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Jak uzyskać tłumaczenia flag do ibproarcade??

  1. #1
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lutego 2015
    Wiadomości
    3

    Question Jak uzyskać tłumaczenia flag do ibproarcade??

    Witam,
    Mam Problem z vBET. Nie mogę uzyskać tłumaczenie flagi pojawiają się na ibproarcade. Wiem, że można użyć $vbenterprisetranslatorflags na to. Może mi pomóc proszę i daj mi znać hwere dokładnie mam go umieścić? Próbowałem już to w szablonie Arcade tuż przed $navbar i to po prostu nie pojawiają się. Pomocy z tym byłoby fantastyczne. I trzeba upewnić się, że działa również w Arcade, przed zakupem wersji Pro.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Jeśli masz vB 2.3.13 umieścić flagę w dowolnym miejscu, a następnie ty potrzebować wobec umieszczać AdminCP -> vBET - > flaga -> miejsce flagi do Zwyczaj i umieścić w szablonie wyrażenie: $ Vbenterprisetranslatorflags.

  3. #3
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lutego 2015
    Wiadomości
    3

    Default

    Dziękuję za odpowiedź. Czy muszę umieścić go tylko do vbulletin szablonu, lub też w ibproarcade skóry? Może możesz mi dokładniej doradzić proszę? Gdzie dokładnie mam się zdanie?

    Z góry dziękuję.

  4. #4
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Muszą być umieszczone w szablonie, który jest widoczny i jest w ciało.
    Na przykład można umieścić to w pierwszym wierszu szablon nawigacyjny w AdminCP -> styl Manager -> Edytuj Szablony -> Nawigacja / szablony Breadcrumb -> pasek nawigacyjny.

  5. #5
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lutego 2015
    Wiadomości
    3

    Default

    Dziękuję za odpowiedź. Tak umieścić ją w szablonie pasek nawigacyjny. I to pokazuje się wszędzie, ale nie w vbandvanced Portal i (ważniejsze) w moim ibproarcade. Po kliknięciu na mój arcade w mój vbulletin instalacji. potem znikają flagi tłumaczenie. Nie wiem dlaczego, ale mój arcade.php musi zignorować $vbenterprisetranslatorflags. Czy wiesz, jak uzyskać Tłumacz w moim Arcade? Widziałem innych stron, które ją w środku pasażu.

  6. #6
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Podobać się posyłać mi PM szczegóły dostępu do Admin CP. Będzie sprawdzić, co się tam dzieje

  7. #7
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Brak odpowiedzi - uznała problem zniknął. Jeśli nie proszę pisać tutaj.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •