Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania VBET wyboru na vBulletin 5

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 2 z 2

Wątek: pytanie

Junior Member

Default pytanie

Przeczytałem w VBSEO forum, że ten mod będzie faktycznie zranić moje forum w sposób, że opisane jest?
    Wiem, że to ponad rok, A ty facet zrobić fuck-mnóstwo pracy nad nią od tamtej pory, i choć powinien mieć stały ich, czy nie istnieje.

Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Wpisy
    1

Hi. Tak, wiemy, że vBSEO opisano kilka punktów, dlaczego stary vBET może zaszkodzić SEO. Dlatego zadbaliśmy o każdy argument wskazywany przez vBSEO zespołu i pozbędziemy się problemu poprzez poprawę vBET.

Tak jak można zauważyć, że był stary dyskusji i nie jest już rzeczywiste. vBET jest SEO przyjazny. Wspieramy SEO linki. Wspieramy tłumaczenie linki. Myślę, że nawet powinien podziękować vBSEO zespołu, wskazując nam, jak poprawić nasz produkt

Od tego czasu page rank z naszych głównych postaci rośnie od 0 do 5 i mamy ruch z całego świata. Jestem więc ostatecznie, czy vBET nie zaszkodzi naszym forum

Ponadto należy pamiętać, że od tego czasu nie tylko poprawę vBET w SEO obszaru, dodamy wiele nowych funkcji i wydajność wzrosła dodanie wsparcia dla pełnego pliku cache dla gości i pamięci podręcznej

Jeśli masz więcej pytań, proszę zapytać, chętnie pomagają

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33