PDA

Zobacz pełną wersję: W związku różnych db dla vBET

tsak76
27-07-10, 10:06
jak sais tytuł. inny db tylko dla pamięci podręcznej vBET. jak? Myślę, że musimy edytować plik z informacji db lub utworzyć patcha, gdzie możemy wybrać db z admincp

kamilkurczak
27-07-10, 13:14
ok, mogę przenieść tego wątku do Prośby.
Wniosek został przyjęty do rozpatrzenia. Pokażę tego wątku Michałowi, a on o tym myśleć. Jeśli przyjmiemy, że będziemy o tym pisać w tym wątku, a my ustawić odpowiedni status wątku.

Dzięki,

steve
28-07-10, 13:10
ok, mogę przenieść tego wątku do Prośby.
Wniosek został przyjęty do rozpatrzenia. Pokażę tego wątku Michałowi, a on o tym myśleć. Jeśli przyjmiemy, że będziemy o tym pisać w tym wątku, a my ustawić odpowiedni status wątku.

Dzięki,

Byłoby wspaniale, ponieważ oznaczałoby to mamy tylko do codziennych kopii zapasowych ok. 8 GB zamiast 30 + GB: eek:

Edit: Twój wymiany charakter zastąpione 8-GB (bez myślnika) z ***

vBET
24-01-11, 19:35
Hello. Chcę tylko zwrócić uwagę, że zacząłem pracować w sprawie tego wniosku. Jeszcze kilka małych problemów związanych z zabezpieczeniem przeciw złej konfiguracji, ale to są szczegóły.

W przypadku połączeń nie są wykorzystywane vBulletin klas dół, dodaliśmy możliwość konfiguracji i wsparcia w naszym kodzie. Jak napisałem trochę problemów na złe parametry połączenia pracujemy teraz, aby możliwe było czyszczenie łatwo bez wyłączania haki na całym świecie na chwilę.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.9.99