PDA

Zobacz pełną wersję: Jaka wersja vBET dla VB 3.6.8 i vBSEO 3.3?

myandy99
21-07-10, 20:16
Witam, jestem nowy w tej społeczności i bardzo zainteresowany tym produktem.

Czy ktoś może mi powiedzieć, co następuje:

1. Co wersja vBET obsługuje vBulletin 3.6.8 i vBSEO 3.3?
2. Jaka jest różnica między vBET darmową wersję i non-free wersja?

Dzięki!

vBET
22-07-10, 08:40
Hello. Oficjalnie vBET obsługuje vB3.8 lub 4.0 i ostatniego wydania vBSEO.

Wciąż mamy klienta za pomocą vBET na vBulletin 3.6.x - działa dobrze. Jest tylko jeden problem związany z vBulletin błąd i że dlatego nie jesteśmy w stanie to naprawić (zespół vBulletin musi naprawić ich błąd). Ten problem jest z tłumaczeniem strony archiwum i tylko na forum (strona główna archiwum i nici strony archiwum przekłada się dobrze).

Klient piszę o nie używa vBSEO. Więc przykro mi, ale nie mogę powiedzieć, jak będzie dokładnie vBET pracy z tych wersji. Tak czy inaczej - możesz zacząć od testowania naszych darmowych wersji na forum. A jeśli to będzie OK, to możesz zostać z wolnymi, lub kupić wypłacane, jeśli chcesz mieć dużo szybciej tłumaczenia i wsparcie wielojęzyczności społeczności:)

myandy99
20-07-11, 06:43
Musiałem trzymać się mojego planu testów vBET jak vBSEO twierdzi, że nie poprą go i to może być (lub będą) problemy przy vBET z vBSEO.

W każdym razie dziś postanowiłem sprawdzić, co powiedział (ci powiedział, że praca z vBSEO) więc zainstalowałem darmową wersję dla testu i znalazłem się tłumaczenia dzieł wielkiego!

Nie ma jednak poważny problem na adresy:

Moja strona jest serwisem społecznościowym (xxx.com URL) zintegrowany z forum vBulletin v3.6.8 (xxx.com URL / forum).

. Po zainstalowaniu vBET i wprowadziła zmiany do administratora forum htaccess, natknąłem się na problem - raz wybrałem tłumaczenie, nie mogę wrócić do xxx.com jak wszystkie adresy URL xxx.com teraz staje xxx.com / forums.

Dla URL xxx.com / index.php przykład? Page = muzyka staje się teraz xxx.com / forum / index.php? Page = muzyki i dlatego part sieci strony jest całkowicie złamana jak wszystkie adresy URL są przekierowywane na forum vBulletin.

Każdy pomysł jak rozwiązać ten problem?

Na pewno bym zakupić ten produkt, jeśli można to rozwiązać.

myandy99
20-07-11, 07:09
Wygląda na to, przez wyłączenie śledzenia URL w vBET konfiguracji mogę rozwiązać problem URL. Ale tłumaczenie byłoby przestać działać w sposób tak się stało. Teraz zależnie od tego wątku klikam, wyświetla się domyślnie angielski, zamiast wcześniej wybranym języku, i dla każdej strony, będę musiał kliknij flagę język tłumaczenia. Nie jest to pożądane.

Chciałbym URL śledzenia do pracy bez zakręcania mój adres URL.

vBET
20-07-11, 17:26
Hi.

Nie sekcji do spraw jest. Jeśli masz problem z darmowej wersji to proszę napisać tutaj: Free Version vBET2.3.x - Tłumacz Enterprise vBulletin (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/free-version-vbet2-3-x/)

Prawdopodobnie masz złe ustawienia lub. Reguł htaccess (sprawdź czy zając odpowiednią wartość dla parametru katalogu Forum).

basketmen
22-07-11, 07:45
Hi myandy99, używam czas 3.6.x też i vbseo 3.5, vBET płatnej wersji działa dobrze od prawie roku zainstalowane, sprawdź moje posty przed

z opisem jego należy htaccess problem, i też to przed i tuż płacenia Michał, integracji / instalacji opłata 30 dolarów, aby vBET działa dobrze zintegrowane z innymi skrypt / mod

tylko niech pro instalowania go dla Ciebie

vBET
22-07-11, 12:38
Jego problemem jest, ponieważ darmowa wersja nie obsługuje tłumaczenie poza forum. Pełna wersja tłumaczenia stron poza forum, które są generowane na silniku vBulletin.

To jest wątek na ten temat:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with Google translations by vB Enterprise Translator 4.9.2beta