PDA

Zobacz pełną wersję: Jak pracować vBET w Litespeed?

symbianist
14-07-10, 13:22
Jak pracować vBET w Litespeed? Widzę vBET nie działa na Litespeed. To pokazuje
Nieprawidłowy Forum. Jeśli prawidłowego linku, proszę poinformować administratora
Proszę o pomoc.

kamilkurczak
14-07-10, 13:37
Nie wiem, jak prace nad Litespeed.

Czy możesz mi powiedzieć - vBulletin działa na tym serwerze?

Teraz Michał jest na wakacjach. Nie mogę to sprawdzić (i nie mają dostępu do tego), prosimy o cierpliwość.

symbianist
15-07-10, 07:34
VBulletin pracuje nad Litespeed bardzo dobry, tylko vBET nie działa.

kamilkurczak
15-07-10, 13:27
ok, postaram się skontaktować z Michałem. proszę o cierpliwość:)

Taurus
15-07-10, 18:38
I tylko zmodernizowane moim pokładzie do LiteSpeed także dziś, i mogę potwierdzić, że vBET nie z nim pracować. Więc mam nadzieję, że chłopaki mogą wymyślić rozwiązanie. Musiałem wrócić do Apache teraz.

kamilkurczak
16-07-10, 13:06
Dzięki Taurus. Powiem o tym Michał.

Taurus
17-07-10, 07:03
Kiedy Michał wróci? Jedynym powodem, dla którego teraz nie można używać LiteSpeed (które zapłaciłem za) to z vBET. Naprawdę potrzebuję tego do posortowania. Dzięki!

symbianist
17-07-10, 07:47
I naprawdę potrzebne do pracy tej bro too.please online. dzięki,

symbianist
17-07-10, 08:12
Należy pamiętać, że i już zainstalowane iconv i curl, ale nadal nie działa.

kamilkurczak
17-07-10, 16:27
Michał będzie na forum w mondey .. proszę o cierpliwość,
Przepraszam, że

symbianist
18-07-10, 05:17
Próbowałem googletest również i mam jakiś błąd. Mój gospodarz powiedział mi, że połączenia do google jest w porządku. Właściwie mam mapa google, który działa poprawnie.
Jak i uruchomić googletest, czasami mam ekran błędu sieci, a czasem to:

Rozpoczynanie testu tłumaczenie
Wynik testu:
Błąd testu: nie można połączyć się z hostem
Czas połączenia (ms): 3003,3449707031

Taurus
19-07-10, 07:14
Próbowałem googletest również i mam jakiś błąd. Mój gospodarz powiedział mi, że połączenia do google jest w porządku. Właściwie mam mapa google, który działa poprawnie.

Miałem ten sam problem kilka dni temu. I skontaktuj się z firmą hostingową i poproś o sprawdzenie zgody i zapory firewall. Daj im link do Twojej googletest.

symbianist
20-07-10, 08:30
Proszę o pomoc administratora o tym problemie.

vBET
20-07-10, 21:25
Witam:) Przepraszamy za opóźnienie - Właśnie wróciłem z wakacji i jestem tutaj, aby serv Państwu nasze wsparcie:)

Proszę zobaczyć tutaj Litespeed dyskusji z odpowiedzi jak go używać: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/848-litespeed.html - nie testowane jeszcze, tylko na podstawie odpowiedzi użytkowników, ale możesz przetestować go z Darmowa wersja. W przypadku problemów - proszę pisać tam dokładny opis problemu i pracujemy nad tym:)

vBET
20-07-10, 21:26
Jak pracować vBET w Litespeed? Widzę vBET nie działa na Litespeed. To pokazuje
Nieprawidłowy Forum. Jeśli prawidłowego linku, proszę poinformować administratora
Proszę o pomoc.

Wystarczy użyć wymagane przepisami htaccess:).

vBET
20-07-10, 21:29

To jest problem między serwerem i Google. Pisaliśmy Google testu dokładnie określić takie sytuacje. To nie ma nic wspólnego z vBET - serwer po prostu kłopoty z połączeniami Google - należy zwrócić uwagę na to, aby swoim dostawcą usług hostingowych.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.9.99