PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Dzięki za vBET Ale widzę jakiś dziwny problem z cmps_index strony

symbianist
15-06-10, 14:28
Dzięki za vBET Ale widzę jakiś dziwny problem z cmps_index strony.
Mam pag cmps_index.php przemianowany na bindex.php. Ale kiedy próbuję kliknij trnalstor na przykład arabski, to pokazuje link cięcia jak

www.mywebsite.com / ar / b
, który jest rzekomo być

www.mywebsite.com / ar / bindex.php

I to jest takie same dla wszystkich tłumaczeń. Co mam zrobić, aby naprawić ten błąd. z góry dzięki.

vBET
15-06-10, 17:35
vBET cięcia index.php z adresu URL - to dlaczego masz ten problem. Na szybkie ustalenie, proszę:
1. Edytuj plik / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php
2. Znajdź:

if (false !== strpos($address, 'index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('index.php','',$address);
}

2. Zamień na:

if (false !== strpos($address, '/index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('/index.php','/',$address);
}

Prosimy o potwierdzenie nie pomaga. Zamieścimy je w następnej wersji, dzięki czemu będą spokojni o to podczas aktualizacji:)

symbianist
16-06-10, 10:25
Mylę. Jest to oryginalna index.php przemianowany na bindex.php i mój cmps_index.php do index.php.
Mój tłumacz w index.php (pierwotnie cmps_index.php) wydaje działa poprawnie, ale bindex.php (pierwotnie index.php) nie działa.

I nie mogę znaleźć to kody w / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php

if (false! == strpos ($ adres, 'index.php') & & false === strpos ($ adres, '/ archiwum /')) {
$ Adres = str_replace ('index.php adres','',$);
}

To, co mam w / includes / vbenterprisetranslator_functions_url.php

if ($ index = strpos ($ adres, 'index.php')) {
$ Adres = str_replace ('index.php adres','',$);
}

Proszę o odpowiedź jak najszybciej.

vBET
16-06-10, 20:08
OK - ten kod, który znalazłeś jest jeden. Dałem ci kod z wersji nie jest jeszcze dostępny. Ale nie należy go używać - bo problem jest coś innego, że opisane w pierwszej kolejności.

O prawdziwym problemem. Po pierwsze - upewnij się, że nie jest wykonywana przez niektóre ustawienia vBSEO (takie jak np. przepisać lub coś).

Gdy będziesz mieć pewność, że nie jest vBSEO, to proszę PM adres URL forum i dane dostępu do Admin CP, vBSEO CP i FTP - będziemy musieli sprawdzić na miejscu.

vBET
05-07-10, 07:41
Bo to udał się do PM - w celu potwierdzenia może wydawać się zamknięte?

vBET
07-08-10, 11:56
Brak potwierdzenia - problem zamknięcia. W przypadku, jeśli będzie nadal aktywny odpowiedz tutaj i będzie otwarty.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 supports automatic translations