PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Ignoruj url nie działa

moman
13-02-10, 20:57
Wcześniej mieliśmy ręczne obejście naprawić ten problem, jednak teraz, po raz kolejny jest to okazuje się być problemem.

Mam forum, który działa jak link i bezpośrednio wskazuje na mysite.com / lensreviews.

I dodał "lensreviews do ignorować opcja url, jednak za każdym razem użytkownik z tłumaczenia hitów, link, to idzie do mysite.com / forum / lang / lensreviews

Jakieś rady? Możesz to sprawdzić jako gość w moim domu forum.

moman
13-02-10, 22:58
Update: dzieje się tak dopiero za zalogowanych z ustawieniem języka w ich profile. Spróbuj zalogować się jako *********

vBET
15-02-10, 12:38
Mam zamiar po prostu istnieje. Prosimy także dla własnego bezpieczeństwa nie należy wysyłać w publicznej szczegółów dostępu. Prosimy o przesłanie tych przez PM. Jestem zmieniając post do usunięcia tych danych.

vBET
15-02-10, 12:48
Pojechałem tam i zalogowany konta testowego. Został przekierowany na tłumaczenie (zakładam, że użytkownik, ustawił niemiecki język domyślny). Najpierw otworzył HTML i znaleźć wszystkie "lensreviews" nie - wszystkie linki są w porządku (tak bez języka). Potem sprawdzić jeden z tych, klikając go i też działa dobrze - strona docelowa nie był tłumaczony.

Proszę to sprawdzić. Jeśli problem nadal istnieje podaj nam drogę do jego powtórzenia. Opisanego tu nie działa.

moman
15-02-10, 17:02
Cóż, jest to dobra wiadomość dla mnie! Kilku członków opisałem ten problem i udało mi się odtworzyć go wcześniej, ale nie dzieje się już dla mnie też. Może dlatego, że zmieniłem "lensreviews" do "/ lensreviews" w ignorować opcja URL niedawno. Dzięki!

Również dzięki za usunięcie danych konta testowego dostępu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.9.99