PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Jak usunąć kod języka vbet

norku
05-10-11, 10:41
Mogę odinstalować vbet, ale nie został usunięty kod języka [lang = x], etc I don't want to have to go through hundreds of pages to remove them manually so did I miss a step? Can the code be removed without having to go through every single thread/post?

r.dziadusz
05-10-11, 12:33
Prawo teraz odinstalować wszelkie nie wyczyści BBcode, proszę pamiętać, że strony w języku obcym pozostanie w tym języku, więc stracił użytkowników po usunięciu vBET, Ponadto będzie bardzo trudno czytać posty niezrozumiały, dlatego - być może lepszym rozwiązaniem jest aby usunąć te posty na wszystkich.
Ale jeśli tylko chcesz usunąć "[lang = x"etc I kod dla Ciebie czyszczenia robota do końca tygodnia

norku
05-10-11, 12:42
Co potrzebuję czyszczenia są adresy URL... Adres url dla wątków, które zostały zaksięgowane przez osobę, która miała obcojęzycznych ustawione w swoim profilu są nadal wyświetlane [langtitle = x] [/langtitle], jak ustalić, że?

Got pozbyć [lang = x], [/ lang], [notranslate] etc by using vb censoring. I desperately need help with the urls though...

Here's one: .xxxxx.com/forum/f23/[ langtitle=fr]insigne-vrai-ou-faux-[-langtitle]-5565/

How do I get the rubbish out and turn it into:

http://www.xxxxx.com/forum/f23/Dinsigne-vrai-ou-faux-5565/

norku
05-10-11, 13:46
Przepraszam, ale muszę nierówności to...

Ponadto przeadresowanie obecnie nadmiarowe łączy w indeksie Google do stron obcojęzycznych na moje forum?

vBET
05-10-11, 13:59
Jak pisał Radek - będzie przygotowujemy dla możesz robot (skrypt PHP) spowoduje usunięcie wszystkich lang, langtitle i notranslate BBCodes. Będzie to Sporządzono i dostarczane użytkownikom w tym tygodniu.

Jeśli masz langtitle w adresie URL oznacza to, że ta langtitle jest uwzględniana tytuł wątku. Po prostu zmienić tytuł wątku i usunąć go. W miejscach, które są ważne i Can't wait po prostu zmień ją ręcznie. W innych miejscach Czekaj dla skryptu.

norku
05-10-11, 14:05
Hi,

Dlaczego nie można ostrzegającym że kod bb vbet nie są usuwane po odinstalowaniu? Dlaczego nie można już narzędzie Jeśli wiesz, że dzieje? Doceniam pomocy, ale troche chciałbym całkowicie odinstalować i nie czekać na tydzień podczas Google indeksy niepoprawne adresy URL...

Co przekierowanie dla /da, /de, /es itd wątki które Google ma już indeksowane?

vBET
06-10-11, 02:24
Hi,

Odpowiedzią na stoisku pytanie jest - ponieważ był naprawdę rzadko odinstalować vBET, gdy jest naprawdę potrzebne i używane. Prosimy miała takie narzędzia, raz przed, ale użytkownik postanowił pozostać z vBET i po prostu dostrojony go odpowiednio.

Również nie możemy robić to w kodzie Odinstaluj - odinstalować nie może być niebezpieczna. Co jest potrzebne będzie wymagało kopię zapasową bazy danych w przypadku wszelkie problemy.

Również należy pamiętać że jeśli wyłączono vBET następnie Google będzie nie indeks niepoprawne adresy URL, ponieważ takie nie są wyświetlane.

Dla już indeksowane - wystarczy utworzyć zasady przekierowania, które będą przekierować wszystkie te żądania Wróć do pierwotnego. Użyj tego pola (proszę przetestować te):

#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Dodaj swój katalog forum. Jeśli masz kłopoty po prostu dać nam reguł vBET i wyślemy, że wstecz zmienione. Lub innymi słowy - są 2 pierwsze zasady vBET, gdzie należy usunąć vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1 & Przekierowano =

norku
06-10-11, 09:51
Reguły tekst poprawiony nie działają. W każdym przypadku, gdy nosi nazwę starej strony vbet generuje 404.

Mam zainstalowane w /forum języka vb

.htaccess jest w public_html

RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Wszystkie wiadomości na narzędzie do usuwania kodu BB?

vBET
06-10-11, 11:37
Forum katalogu w nieodpowiednim miejscu, dodaje użyć tego:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/$2 [L,QSA]
#just comment to see whole 2nd rule

Ale to Załóżmy nie może być w public_html tylko w katalogu forum. Najlepszym sposobem jest - wystarczy użyć reguł, który miał przed i zmodyfikować te. Jeśli użytkownik nie ma żadnych, następnie będzie musimy znaleźć prawo jeden. Użyj tego w katalogu forum najpierw. Jeśli chcesz używać go w katalogu głównym, następnie sprawdź najpierw bez dodatkowych /forum

norku
06-10-11, 13:18
Wszystko prawidłowo pracował z htaccess w / miałem vbet zainstalowany. Tak, ja postarałem Moje starych zasadach po raz pierwszy, ale są ignorowane. I Can't get reguł do pracy w każdym /forum lub /. Można po prostu opuszczę rzeczy są i oglądać Google do palowania 404 po 404 do narzędzia dla webmasterów, ale bym czyste przekierowanie.

Chcesz spójrz? I can PM admin/ftp dostęp.

norku
06-10-11, 14:34
Nadal tutaj

norku
06-10-11, 16:20
i nadal tutaj. Nie jesteś tutaj dłużej Chociaż pomimo PM ponad dwóch godzin temu, kiedy zostanie ostatecznie zostały tutaj. I 'm going dokonywanie niektórych herbaty. I can wait

norku
06-10-11, 19:39
i z powrotem. Wszelkie wiadomości?

vBET
06-10-11, 21:25
Wszystko prawidłowo pracował z htaccess w / miałem vbet zainstalowany. Tak, ja postarałem Moje starych zasadach po raz pierwszy, ale są ignorowane. I Can't get reguł do pracy w każdym /forum lub /. Można po prostu opuszczę rzeczy są i oglądać Google do palowania 404 po 404 do narzędzia dla webmasterów, ale bym czyste przekierowanie.

Chcesz spójrz? I can PM admin/ftp dostęp.

Proszę o pokazanie mi Twoje .htaccess przed vBET został usunięty. Również prosimy nie SPAM — ma nie jest zasadne. Również należy pamiętać, że wiadomości PM jest prywatnej wiadomości - te są długiego oczekiwania dla oceny nie był żądanie i może czekać dłużej, jeśli jeden z naszych pracowników jest nieobecne zajęty. Dopóki poproszony o przesłanie, dostęp do danych prosimy napisz na forum tak wszystkich naszych pracowników może pomóc. Dane dostępu nie są potrzebne tutaj - po prostu Wyślij pełne .htaccess przed vBET został usunięty.

PS.
Pracuję teraz na korekty w nowej wersji BETA - Radek tutaj i nie można pomóc ponieważ Prześlij informacje do mnie przez Sorry PM. musieli czekać.

norku
07-10-11, 09:05
Spam? Były na forum przed, podczas i po pkt gdzie wysłany tego PM. Przeze mnie wysłana po odczekaniu znaczny okres czasu na odpowiedź w wątku. Jeśli użytkownik nie może być bothered, przeciągając samodzielnie odległości na kilka sekund, aby odpowiedzieć na pytanie, a następnie co najmniej mogłyby uznały otrzymania PM. Przyczyną problemu, który wystąpił. All I want ma wysiąść Moje forum szybko i Vbet DOESN'T pracy jako anonsowane (tak, sieci niezależnych, których znam). Jednak po prostu nie można odinstalować jak każde inne rozszerzenia Vb. Oh no, ponieważ Vbet pozostawia jego kod BB kategorie all over the place.

Nigdzie w witrynie jest pełny opis sposobu usuwania Vbet. Nie gdzie zostanie Wyraź że kod BB nie zostaną usunięte podczas możemy odinstalować i że będziemy musieli czekać na dni dla narzędzia go usunąć. Narzędzia powinny być częścią pakiet instalacyjny, ale wyraźnie nie lubisz mówić że. Zamiast tego uzyskać odpowiedź niesamowicie Arogancka gdzie można skutecznie powiedział nigdy nie rozważyć możliwość, że ktoś chcesz odinstalować Vbet?

Tak mam teraz tysiące indeksowanych łączy, które są obecnie wszystkich produkujących 404s i kilka urzędów kilkuset zawierające kod BB i jestem PROBLEM??

W zakresie dotyczącym przekierowania czego użytkownik chce wiedzieć? Mam Apartament vb, zainstalowane na /forum, jak I już told you wielokrotnie. Aby uzyskać Vbet pracy z Vb zainstalowane w /forum zadziała tylko jeden zestaw przekierowań i wiem, że wiesz, że. Oferowane I że użytkownik ftp i admin dostępu tak, aby użytkownik może obejrzeć dla siebie, ale wyraźnie nie masz samą ilość czasu miałeś, gdy byłem nadal klient....

Oto htaccess przed do usuwania vbet. Był zlokalizowany w public_html i elsewhere (mam zainstalowane w /forum języka vb)

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www\.xxxx\.com$|^cdn\.xxxx\.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
#vbet translator rules end

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index\.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index\.php$ / [L,R=301]

vBET
07-10-11, 12:35
Należy pamiętać, że powtarzalny wiadomości jest traktowane jako ŚMIECI - na forum co wiem. Nie chcę, aby dyskutować o definicji spamu — po prostu proszę nie powtarzać. Rozumiem, jeśli wiadomość czekałem na kilka dni, ponieważ bardzo brakuje niektórych jak - czy nawet doceniana przypominający, ale 3 razy tego samego dnia...

Twój .htaccess powinna wyglądać następująco:

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www.xxxx.com$|^cdn.xxxx.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*.(xml|txt)(.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/ [L,R=301]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/$2 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4.0[678] no-gzip
BrowserMatch bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index.php$ / [L,R=301]

Również Moje apologies - nie pamiętam opowiedzieć około 301 przekierowanie przed. Jest on ustawiony teraz. Sprawdź i sprawdzić, czy (I 'm not sure wymaga zasady / przed forum lub może pełnego adresu URL, ale jest coś sprawdzić na forum). Jeśli nie będzie używać programu access, którą dane wysyłać wczoraj i ustawić ją po prawej na miejsce.

PS.
Radek testuje teraz skrypt usuwanie vBET BBCodes - powinno być dostępne wkrótce.

r.dziadusz
07-10-11, 14:46
Hi,
Uwaga!
Jest to wersja beta ten skrypt!

1. Proszę utworzyć pliku i zapisać ją jako "clearBB.php"
2. Umieścić poniższy kod do niego i zapisz go
3. Wysyłania do serwera głównego forum
4. Wykonaj kopię zapasową bazy danych
5. Wyłączyć użytkownika forum
6. Zalogować się jako administrator
7 W przeglądarce należy umieścić adres url z przeznaczenia do sieci "clearBB.php"
8. Naciśnij przycisk "Wyczyść"

<?php echo "<input type=\"hidden\" name=\"securitytoken\" value=\"" . $vbulletin->userinfo['securitytoken'] . "\" />\n";?>

<p style="text-align: center">
Use this program to remove all bbcode tags (from posts, and urls) added by vBET </br>
To use this script, please log into your forum in other tab
</br>This script has big influence on your
database and changes are permanent - <b>can not be undone</b> therefore:
</br>
make sure you did the <b>backup of your database!</b> and remember to <b>turn
off your forum</b> during using this script!</p>

<form action="clearBB.php?do=execute" method="post"><input type="submit"
value="clear" style="width: 70%; margin-left: 15%" /></form>

<?php

function &basic_clear($pagetext, $what_to_clear) {
if ((strpos($pagetext, $what_to_clear)) === 0 ){
$i = 0;
} else {
$i = 1;
}
$message_tab = explode($what_to_clear, $pagetext);
for ($i;$i<count($message_tab); $i++){
if ($message_tab[$i][2] == ']')
$message_tab[$i]=substr($message_tab[$i],3);
}
$new_message = implode('',$message_tab);
return $new_message;
}

function update_pagetext(&$new_message, $message_id) {
global $vbulletin;

$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET pagetext = '".addslashes($new_message)."'
WHERE postid = " .$message_id
);
}

function update_tittle(&$new_tittle, $tittle_id) {
global $vbulletin;

UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE postid = " .$tittle_id
);
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "thread
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE firstpostid = " .$tittle_id
);
}

require_once('./global.php');
$charset = vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset');

if ($_REQUEST['do'] == 'execute') {

$result = $vbulletin->db->query_read("SELECT * FROM ".TABLE_PREFIX."post WHERE pagetext LIKE '%, 'lang')) !== FALSE) || ((strpos($message['pagetext'], '')) !== FALSE)){
$new_message = $message['pagetext'];
$to_remove = array("[notranslate]", "");
$new_message = str_replace ($ to_remove,'',$ new_message);
Jeśli ((strpos ($ message ['pagetext'] ' [lang = "))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, "[lang =");
}
update_pagetext ($new_message,$ message ['postid']);
}
/ / koniec bloku jasne stanowisko

//Block obsadzania tytuły adresy URL i Wątek
Jeśli ((strpos ($message ['tytul'], "langtitle"))! == FALSE) {
$new_message_title = $message ['tytul'];
$to_remove_title = tablica ("[langtitle = zh-CN]",'','');
$new_message_title = str_replace ($ to_remove_title,'',$ new_message_title);
Jeśli ((strpos ($ new_message_title, ");
}

// end of block for clearing urls and threads titles
}
}
?>

Jeśli chcesz tylko ma "Wyczyść" adresy URL, proszę wycinania części kodu otoczony:

//block for clearing urls and thread titles <--> / / koniec bloku do usuwania adresów URL i tematy
Niż w przeglądarce wpisz przeznaczenia do niego i naciśnij przycisk "Wyczyść"

norku
07-10-11, 18:13
Thanks very much. Będziesz pozwolić użytkownik wiedział, jeśli mam trudności, ale wystarczająco jasne wydaje się informacji.

norku
07-10-11, 18:30
.htaccess nie działa. Nie przekierować i dodaje użytkownika-strona główna/public_html/etc do adresu url. Usunięte.

Dlaczego dostępne są dwa pola stanowisko 17 powyżej? Jestem zgadywania, że pola 1 jest skrypt, jeden i że 2 pole jest skrypt dwóch. Ma ono wykonane pierwszy znaczenia?

r.dziadusz
07-10-11, 22:05
Kolejne jest tylko jednym skrypcie - pierwsza
Drugie pole jest usunięcie można onlu chcesz wyczyścić bbcode z adresami URL

norku
08-10-11, 11:20
Dzięki. Dostaję to, gdy próbuję ją uruchomić:

"Twój artykuł nie może być przetwarzane, ponieważ token brakowało.

Jeśli do tego doszło niespodziewanie, należy poinformować administratora i opisuje działania wykonanych przed otrzymałeś ten błąd ".

Próbowałem skrypt za pomocą skórkę, a także z wtyczek niepełnosprawnych w config.php. Nadal nie działa.

vBET
08-10-11, 12:09
Prosimy spróbować najpierw się zalogować w swoim forum, a następnie otwórz skrypt w samej przeglądarce. Proszę powiedzieć czy pomógł.

norku
08-10-11, 12:33
:) Był zalogowany. Także otwarty skrypt w tym samym oknie.

Edit: smilie nie oznacza, że problem zniknął. Nie mogę uruchomić skrypt.

Dalsze edit: patrz po 19. Htaccess który komentujesz nie działa.

Ja was wysłałem ftp i dostęp admincp kilka godzin temu, jak żądanie.

Jeszcze jedna edycja tylko w celu uniknięcia na nieuniknione pytanie i zaoszczędzić trochę czasu tutaj znajduje się link np. w indeksie Google:
http://www.xxxx.com/forum/no/F72/just-an przykład-726 /

Jest to wynik przekierować kiedy używać htaccess w post 16:
http://www.xxxx.com/Home/XX/public_html/forum/F72/just-an-example-726/

Co muszę zmienić w regułach usunąć home / xx / public_html /?

vBET
08-10-11, 23:44
Byłem na serwerze a. Htaccess problem jest rozwiązany. Jak pisałem nie byłem pewien, musisz / na początku adres przekierowania czy nie było to konieczne. Jest OK, teraz - proszę sprawdzić i potwierdzić.

Radek pomoże w rozwiązaniu problemu skryptu - będzie on pracować w poniedziałek. Przykro nam to zajmie trochę więcej czasu, ale Radek został tworzenia i testowania scenariusza - będzie on najlepszą osobą do pomocy. Jeśli jest to coś, co nie może czekać do poniedziałku proszę dać mi znać i będę tracić czasu na niedzielę to sprawdzić. Nadzieję, że tak naprawdę nie jest tak pilna.

norku
09-10-11, 13:19
Wielkiego. Dziękuję. Przekierowanie działa doskonale.

Skrypt nie jest tak pilna, ale jeżeli można spojrzał w poniedziałek, że będzie doskonała.

r.dziadusz
10-10-11, 08:39
Niestety, którą musisz czekać tak długo
Już edytować kod w mój poprzedni post (kliknij (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556))
Spróbuj użyć nowej

Dziękujemy. I 'm getting przy próbie uruchomienia go:

"Twój artykuł nie może być przetwarzane, ponieważ token brakowało.

Jeśli do tego doszło niespodziewanie, należy poinformować administratora i opisuje działania wykonanych przed otrzymałeś ten błąd ".

Ja postarałem skryptu przy użyciu domyślnego skóry, również z wtyczki wyłączone w config.php. Nadal nie działa.

Tak, ale jest dobrze znany problem vbulletin, I 'm on je, prawo opisujące teraz, ale teraz Użyj tego nowego kodu jednego więcej czasu i spróbuj zmienić nazwę pliku

EDIT
Proszę mi powiedzieć wersji vbulletin Skyscanner?

norku
10-10-11, 11:11
Hi,

Dodano nowy kod, nazwę pliku i starał się go uruchomić, ale wciąż otrzymuję komunikat dotyczący tokenu zabezpieczeń. Ja jestem przy pomocy vb Apartament wersji 4.1.6

r.dziadusz
10-10-11, 21:46
Dołączyliśmy coś podpowiedzieć vbulletin i zrobić ten kod szybciej, proszę spróbować teraz: kliknij (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556) i daj mi znać, jeśli to pomaga

raymond
11-10-11, 04:26
Ja przeglądnąłem kod i postrzegali to.

< stanowią action="/forum/pl/clearBB.php?do=execute" metoda = „księgowanie">< input type ="submit"
wartość = "Wyczyść" styl = "szerokość: 70%; lewy margines: 15% "/ >< / stanowią >

Być może skrypt będą musiały być o nazwie jako clearBB.php?

raymond
11-10-11, 04:49
Pracował dla mnie.
Skopiowano kodu, w wklejony do edytora tekstu i zapisz go jako clearBB.php
Przekaż clearBB.php w katalogu głównym forum vbulletin.
Zalogowany jako administrator, zamknij Zarząd i uruchom clearBB.php z mojej przeglądarce sieci web.
Kliknij przycisk Wyczyść.

Natychmiast wszystkich znaczników języka została wyczyszczona.

Dzięki vBSEO wszystkie te martwe linki są stałe przekierowanie do oryginalnego wątku :)

r.dziadusz
11-10-11, 06:08
Ja przeglądnąłem kod i postrzegali to.

< stanowią action="/forum/pl/clearBB.php?do=execute" metoda = „księgowanie">< input type ="submit"
wartość = "Wyczyść" styl = "szerokość: 70%; lewy margines: 15% "/ >< / stanowią >

Być może skrypt będą musiały być o nazwie jako clearBB.php?

Tak, była, ale problem z Brak tokenu, polega na drugi wiersz jest ten kod - taki, który daje prawo do wykonywania pliku.
Należy wziąć pod uwagę rozwiązał ten problem lub masz jakiekolwiek pytania

norku
11-10-11, 10:20
Raymond podziękowania. Ustalające tokenu błędu dla mnie.

To nie jest "rozwiązanie" choć r.dziadusz...

Problem po uruchomieniu skryptu: wszystkie poprzednie apostrofów (i znaki cudzysłowu) są teraz w Ascii Html': & # 039 & quot; Jakieś pomysły na jak to naprawić? (Mają vbseo i próbował funkcję wymiany znaków - nie działa. Mogę również przebudowany pamięci podręcznej stanowiska po uruchomieniu skryptu BB - zmieniły wszystko). Padł ofiarą tylko apostrofów i znaki cudzysłowu, które istniały przed uruchomieniem skrypt został (nowe etaty je zawierające wyświetli zwykle) I można "cheat" częściowe poprawka przy użyciu vb Festiwal, ale raczej nie.

Ponadto & grają wszędzie jako & amp;

Problem 2: z jakiegoś powodu mam niniejszego Kodeksu BB w niektórych miejscach: [Lang = x], [lang = x] itp, jak zmienić skrypt (clearBB.php) zabić te zbyt?

r.dziadusz
11-10-11, 12:18
Przepraszamy, że I oznaczeniu go jako rozwiązany, ja zostałem domniemany działa zarówno z was
I zbada, dlaczego otrzymasz & # 039, proszę mi powiedzieć jakie charset Skyscanner (opisują jak zrobić, można znaleźć w pliku readme.html)
O drugi problem to appeard becouse użytkowników Dodaj kod "lang" manualy
Jeśli chcesz usunąć ii przy użyciu mój skrypt w pierwszym przypadku [Lang = x]
Proszę odnaleźć te wiersze:

Jeśli ((strpos ($ message ['pagetext'] ' [lang = "))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, "[lang =");
}

i wprowadzane dokładnie po:

Jeśli ((strpos ($ message ['pagetext'] ' [Lang = "))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, "[Lang =");
}

-to nie był badany jest po prostu quick fix
ale w drugim przypadku [lang = x] ten bbcode nie działa i jest bardziej skomplikowany, również może mieć wpływ na niektórych więcej problemów, becouse pan mi pokazać znacznika z dwóch luk, ale nie wiem, jeśli wystąpiły o trzy luki itp, i becouse tego mogą mieć dowolny tekst skróconych, trzeba zgadywać, jeśli istnieje możliwość usunąć znaczniki jak tym bezpiecznie.

Edytuj
O & # 039 edytowanego pracujemy nad jej pleae poczekaj chwilę

norku
11-10-11, 12:45
Hi i dziękuję. Zacząłem nowego wątku na to tak może usunięciu proszę?

Moje charset jest ISO-8859-1

Dziękujemy także o użytkowniku na skrypt.

Czekamy na przesłuchanie od Ciebie na rzecz html Ascii, jak naprawdę chciałbym uzyskać, ustalona.

r.dziadusz
11-10-11, 19:17
Hi możemy nadal pracy z nim, mamy pokonać niektóre wydania tymczasowego vbulletin na naszym forum badań, Przepraszamy za opóźnienie, otrzymasz rozwiązanie tak szybko, jak jest to możliwe!

r.dziadusz
12-10-11, 11:09
Hi wiem, co wydaje się być problem, chyba że używasz poprzedniej wersji clearBB, tak jak powiedziałem było wersji beta.
Do Usuń & amp itp proszę Przywracanie bazy danych z kopii zapasowej tuż przed użyciem robot i ponownie utworzyć ten plik, dokładnie tak, jak jest descrption:CLICK (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556), przy użyciu bieżącego-(nie poprzedniego, można go utworzyć problemu - Przepraszamy za który) wersja skryptu

norku
12-10-11, 15:04
I utracić 2 dni stanowisk/wątków na forum usterce? Nie mogę to zrobić...

r.dziadusz
12-10-11, 16:20
Czy można utworzyć dla Ciebie inny skrypt, który spowoduje usunięcie wszystkich jego & # 039 & quot & amp
I 'm sorry, że ten kodów html ASCI pojawia się, ale należy pamiętać, że używasz wersji beta tego produktu, będziemy czynić wszystko, aby pomóc

norku
12-10-11, 17:19
To by było wspaniałe. Dziękujemy. Skrypt usunie je nawet wtedy, gdy są połączone na innych słów, jak to: & quot;Monachium-Nordwest & quot;?

r.dziadusz
12-10-11, 17:31
Jest również wersja beta

1. Proszę utworzyć pliku i zapisać ją jako "decode.php"
2. Umieścić poniższy kod do niego i zapisz go
3. Wysyłania do serwera głównego forum
4. Wykonaj kopię zapasową bazy danych
5. Wyłączyć użytkownika forum
6. Zalogować się jako administrator
7 W przeglądarce należy umieścić adres url z przeznaczenia do sieci "clearBB.php"
8. Naciśnij przycisk "Wyczyść"
<? php echa "< input type = /" ukryte / "Nazwa = /" securitytoken / "wartość = /" ". $vbulletin - > userinfo [securitytoken]. "/" / > / n ";?>

< styl p = "Wyrównaj tekst: Centrum" >
Użyj ten program, aby zmienić kod html asci do znaków "normalnej"
</br> to skrypt ma ogromny wpływ sieci
bazy danych i zmiany są trwałe,-<b> w związku z tym nie można cofnąć </b>:
</br>
Upewnij się, czy <b> kopii zapasowej bazy danych! </b> i pamiętaj, aby kolejno <b>
Wyłącz użytkownika forum </b> podczas przy użyciu tego skryptu! </p>

< stanowią action="/forum/pl/decode.php?do=execute" metoda = „księgowanie">< input type ="submit"

<? Php

Funkcja update_pagetext (&$ new_message, $message_id) {
global $ vBulletin;

$vbulletin - > db - > query_write ("
AKTUALIZACJA ". TABLE_PREFIX. „Księgowanie
SET pagetext = "".addslashes($new_message).""
WHERE postid = ".$ message_id
);
}

Funkcja update_tittle (&$ new_tittle, $tittle_id) {
global $ vBulletin;

AKTUALIZACJA ". TABLE_PREFIX. „Księgowanie
Ustaw tytuł = „".addslashes($new_tittle)." "
WHERE postid = ".$ tittle_id
);
AKTUALIZACJA ". TABLE_PREFIX. "wątku
SETtitle = "".addslashes($new_tittle).""
WHERE firstpostid = ".$ tittle_id
);
}

require_once ('/ global.php.');

if ($_REQUEST == "wykonanie") {
$to_remove = tablica ("& BT;", "& lt;", "& amp;", ""

$wynik = $vbulletin - > db - > query_read ("SELECT * FROM".TABLE_PREFIX. "księgowania WHERE pagetext podobnego"% & gt; %"OR pagetext, takie jak '% & lt; %' OR pagetext, takie jak '% & amp; %' OR pagetext, takie jak"% & # 039 %"lub pagetext jak '% & quot; %' OR tytuł podobnego"% & amp; %"lub tytuł jak '% & # 039 %' Tytuł OR LIKE '% & lt; %' OR tytuł podobnego"% & gt; %"OR tytuł podobnego '% & quot; %'");
podczas gdy ($ message = $db - > fetch_array($result)) {
$new_message = $message ['pagetext'];
Jeśli ((strpos ($ message ['pagetext'] ' & BT; "))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& BT; ',' >",$ new_message);
}
Jeśli ((strpos ($ message ['pagetext'] ' & lt; "))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& lt; ',' <",$ new_message);
}
Jeśli ((strpos ($ message ['pagetext'] ' & amp; "))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& amp;", "&",$ new_message);
}
Jeśli ((strpos ($ message ['pagetext'] ' & # 039 "))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& # 039.", "" ",$ new_message);
}
Jeśli ((strpos ($ message ['pagetext'] ' & quot; "))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& quot;
}

update_pagetext($new_message,$Message['postid']);

$new_title = $message ['tytul'];
Jeśli ((strpos ($ message ['tytul'] ' & BT; "))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& BT; ',' >",$ new_title);
}
Jeśli ((strpos ($ message ['tytul'] ' & lt; "))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& lt; ',' <",$ new_title);
}
Jeśli ((strpos ($ message ['tytul'] ' & amp; "))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& amp;", "&",$ new_title);
}
Jeśli ((strpos ($ message ['tytul'] ' & # 039 "))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& # 039.", "" ",$ new_title);
}
Jeśli ((strpos ($ message ['tytul'] ' & quot; "))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& quot;
}
update_tittle ($new_title, $message['postid']);
}
}
?>

r.dziadusz
12-10-11, 17:36
Przepraszamy za styl, ale jeśli i umieścić go w [php] tag, &amp; changes into & etc.

norku
12-10-11, 17:53
Po prostu próbował skrypt i nie usuwa ascii html jeśli jest dołączony do programu word. Oto przykład: są to wspaniały. I can & amp; # 039; t pomocy z oceną...

Powinien być wyświetlany na ekranie wyniki po uruchomieniu skryptu?

norku
12-10-11, 18:49
Oh Wielkie, niektóre etapie Odinstaluj http:// & quot /; xxxxxxxxxxxxxxxx & quot; dodano do obciążenia wewnętrznych linków na stanowiskach.... Żaden z nich nie teraz pracować oczywiście. Prace konserwacyjne

r.dziadusz
13-10-11, 10:18
niektóre etapie dezinstalację
Gdy używasz skryptu drugi jest tak? Jeśli coś pójdzie nie tak właśnie przywrócone również bazy danych z kopii zapasowej, podczas przy użyciu kodu, który wyłączony podczas forum, a więc nie losts.
Również I can esly chang drugi skrypt do usunięcia kodu html, nawet jeśli jest wewnątrz niektórych wyrazów, Niestety dla tego unonvinient

norku
13-10-11, 23:33
Hi,

Wszystkie wersje skryptu ma uruchomić na tej samej bazy danych (tak, z forum zamknięte na instrukcje).

Ja spędziłem 8 godzin dzisiaj przechodzące przez setki wątków korygowanie wewnętrznych linków i & quot itp. I 'm bored poważnie teraz tak można było wprowadzać do mnie skrypt, który spowoduje usunięcie # 039; , & quot; , & amp; nawet, jeżeli są one części słów, które byłyby całkowicie Wielki:)

Edycja: Skrypt rozwiąże również wewnętrznych linków jak jedno stanowisko # 43 powyżej?

r.dziadusz
14-10-11, 08:45
Skrypt, który teraz napisać użytkownikowi zmieni co # 039; , & quot; , & amp; do "itp może, możesz również PM me jest wyświetlany adres url wątku z przerwanymi łączami

r.dziadusz
14-10-11, 09:21
Kod aktualizacji: kliknij (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-4.html#post10734)

norku
17-10-11, 14:00
Hi i dziękujemy za aktualizację. Uruchomił skrypt i napotkała błąd folllowing. Wygląda jak jeden z parametrów może być prawdopodobnie niewłaściwy?

Database error in vBulletin 4.1.6:

Invalid SQL:
SELECT * FROM post WHERE pagetext LIKE '%&gt;%' OR pagetext like '%&lt;%' OR pagetext like '%&amp;%' OR pagetext like '%'%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR title LIKE '%&lt;%' OR title LIKE '%&gt;%';

MySQL Error : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR ti' at line 1
Error Number : 1064
Request Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Error Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Script : http://www.xxxx.com/forum/decode.php?do=execute
Referrer : http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php
IP Address : 79.194.232.35
Username : xxxx
Classname : vB_Database
MySQL Version : 5.0.92-community

r.dziadusz
17-10-11, 20:35
Można można jeden więcej czasu podaj mnie Twój wiadmość błąd bez obstawić w nim dowolny znacznik BBcode - po wykonaniu tego kodu html jest zamieniane na znaki ie.: % & # 039; %'% itp

norku
18-10-11, 12:11
Błąd bazy danych w vBulletin 4.1.6:
Proszę bardzo:

Nieprawidłowy SQL:
Wybierz * FROM księgowania WHERE pagetext jak "% > %" OR pagetext, takie jak "% < %" OR pagetext jak '% & %' pagetext OR '%' % "OR pagetext, takie jak" % "%" lub tytuł jak '% & %' Tytuł OR LIKE '%' %' Tytuł OR LIKE "% < %" tytuł OR LIKE "% > %";

Błąd MySQL: Masz błąd w składni SQL; Sprawdź podręcznika, który odpowiada wersji serwera MySQL dla prawego składnię używaną w pobliżu '%' OR pagetext jak ' % "%" lub tytuł jak '% & %' Tytuł OR LIKE '%' %' OR ti "w wierszu 1
Numer błędu: 1064
Data zlecenia: Poniedziałek XVII października 2011 @ 01: 57: 46 PM
Błąd Data: Poniedziałek XVII października 2011 @ 01: 57: 46 PM
Skrypt: http://www.xxxxx.com/forum/decode.php?do=execute (http://www.hj-research.com/forum/decode.php?do=execute)
Referrer: http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php (http://www.hj-research.com/forum/clearBB.php)
Adres IP: 79.194.232.35
Nazwa użytkownika: xxxx
ClassName: vB_Database
MySQL Wersja: 5.0.92-community

r.dziadusz
18-10-11, 12:29
Hi gdy umieszczasz kod do edytora tekstów, najprawdopodobniej przybierze on html kod Asci normalne znaki, i tak, że pojawił się problem. Proszę wkleić jeden więcej czasu i upewnij się, że wszystkie asci, które nie zmieniły się kod - pozostaje sposób, w jaki jest w moim post. Szczególnie należy zwrócić uwagę na "% # 039; %" nie powinno stać się "

norku
18-10-11, 12:49
porządku. Spróbuję który.

norku
18-10-11, 13:09
Jak zapobiec tym happening? Próbowałem Notepad ++ również, ale po wklejeniu kodu zmienić symbole

r.dziadusz
18-10-11, 13:51
Jeśli proszę PM z przyciskiem szczegółów do Twojego ftp można umieścić ten kod exatly jako powinna istnieć, jeśli użytkownik nie chce kompilowałeś przyciskiem spróbuj manualy zmiany symbole ponownie po staje się tak "

norku
18-10-11, 14:43
Zabrakło go mimo to i wydaje się, aby pracował w tym czasie. Umieścić go do "błędów operatora":)

Dziękujemy bardzo wtykający na to i mam nadzieję, że wątek będzie przydatne dla każdego, kto ma odinstalować vbet z jakiegoś powodu.

Porada dla każdego, kto odinstalowywanie: nie zrobić, co robiłam i po prostu odinstalować tak, jak rozsyłasz z normalnego vbulletin mod. Ostatecznie poprosić guys tutaj na vbet, przed odinstalowaniem. On będzie zaoszczędzić mnóstwo bólów głowy.

r.dziadusz
18-10-11, 19:20
Witaj, poproś Jeśli masz każdą inną kwestię w tym wątku, dla innych kwestii Proszę otworzyć nowy wątek.
Jeśli wszystko jest ok zostanie oznaczyć go rozwiązać

schan
20-02-14, 19:37
Jest to nadal problem lub ma te problemy zostały rozwiązane przez teraz? Jest to nadal ból w tyłek odinstalować vBET?

Dzięki.

Marcin Kalak
21-02-14, 12:11
Ten problem został rozwiązany.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.2