PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Wyłączenie niektórych funkcji

moman
09-12-09, 04:38
Powiedzmy, że chciałem wyłączyć post / PM funkcje tłumaczenia BBCode langtitle i lang BBcode. Co plugins mam wyłączyć?

Ja też nie chcę żadnych vBET komentarze w treści postu, jeśli to możliwe.

Dzięki za pomoc!

vBET
10-12-09, 21:15
W takim przypadku można użyć darmowej wersji - nie ma takich działań, ale wciąż jest szybki i wykonane tylko tłumaczenia.

Jeśli chcesz nowa funkcja vBET 3.x, aby lang i langtitle konfigurowalne BBCode wsparcia - należy otworzyć nowy wątek w http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/

moman
11-12-09, 19:54
I trzeba wydajność jak moja forum jest dość duży. Ponadto, nie wiedziałem, że darmowa wersja używane produkty!

vBET
11-12-09, 22:07
Tak długo, jak nie masz jeszcze żadnych postów w innych wiadomości następnie BBCode lang i langtitle nie są używane - zatem nie mają wpływu na wydajność.

Ponadto należy pamiętać, że w wersji 3.x zrobiliśmy wiele ulepszeń i następne 3.3.0 wersja będzie pełen wydajności.

Mamy cały sub-forum o wersji darmowej i w komunikatach masz naklejane wątku opisuje różnice między wersja darmowych i komercyjnych.

Jeśli jesteś już właścicielem vBET 3.x następnie degradacji do vBET 2.x wyłączy lang i bbcodes langtitle, ale również będzie korzystać najgorsze wolniej struktura DB i kod bez wielu wydajności.

Zalecamy, aby zrobić kilka kroków, tuning wydajności. Tutaj znajdziesz kilka wskazówek (patrz posty poniżej tej więcej podpowiedzi):
Wskazówki dotyczące wydajności (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/140-cpu-usage-doubled.html # post479)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.9.2