PDA

Zobacz pełną wersję: Już Mcached jako cache

meto
10-02-11, 20:30
Wiem, że zaproponowano już, ale chciałbym, aby przesunąć ten pomysł. Dla mnie to absolutnie "must have" dla takich funkcji na dużych forach. Próbowałem przepisać vBET go używać, ale po okiem na kod i zrezygnował. Dlaczego nie używasz programowania obiektowego? Jest o wiele łatwiej kod i zmodyfikować skrypty z nim. Uważam, że byłoby to 5 min. pracy do kodu inny mechanizm buforowania, kiedy będzie w standardowej klasy.

kamilkurczak
10-02-11, 23:29
Pracujemy teraz na tej opcji:)

vBET
26-02-11, 16:46
Tak jak Kamil napisał - pracujemy na to:) Dokładniej Pracuję na nim w tej chwili:) Chcemy wspierać:
- Memcache
- Apc
- XCache
- EAccelerator

Jeśli będzie to uwzględnione w następnej wersji to ostatecznie zostaną oznaczone jako BETA funkcjonalności. To nie jest jeszcze podjęta będzie w następnej wersji lub kolejnej. Także, jeśli będzie to uwzględnione w następnej wersji wciąż nie zdecydowała będzie to w pełni obsługiwane lub po prostu cache gości na początek.

W skrócie mówiąc - będziemy Ci tej funkcji, nadal nie wiesz to będzie w następnej wersji:)

meto
26-02-11, 16:56
Jeśli miał przyzwoity obiekt klasy cache dodawanie kolejnych magazynów cacheing byłby pokój z masłem.

Marcin Kalak
27-02-13, 11:28
Przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi. Ta funkcja została dodana w wersji starszej niż 4.3.0.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99