PDA

Zobacz pełną wersję: Przestań szukać po awarii x (Database Cache)

Snake
08-02-11, 20:36
To jest na 15

Czy powiedzmy 5 uczynić vBET szybciej?

Jak pewnie po 5 prób wiadomo, czy użyć pamięci podręcznej, czy nie.

Youngster
08-02-11, 22:19
hmm, będę mówić do Kamila, ale myślę, że masz rację, na 100% będę pisać kiedy i skonsultować się z Kamil

Snake
08-02-11, 22:21
ok

Snake
09-02-11, 12:07
Czy to naprawdę tak trudno?

Youngster
09-02-11, 12:12
Nie bardzo trudne, ale jeśli chcesz dobrą anwser, musimy konsultować to:)

Snake
09-02-11, 12:13
Prawo, dobrze zarówno programistów zostały online dzisiaj, odpowiedzieli na moje inne wątku!

Youngster
09-02-11, 14:36
Tak, Snake, masz rację, 5 jest dobry, aby vBET szybciej, Przetestowałem na forum badań i masz rację.
Dziękuję za anwser

Snake
09-02-11, 14:39
Świetnie, że prowadzi mnie do następnego pytania, obniżyłoby jeszcze lepiej, powiedzmy 3.

Snake
14-02-11, 12:09
Dlaczego wsparcie zawsze tak fricking wolno!?

Nie jest to trudne pytanie!

kamilkurczak
14-02-11, 12:44
hello,

Opcja ta jest opisana w admincp-> vBET-> cache
Wystarczy przeczytać: Jeśli ustawisz tę wartość zbyt nisko będzie spadek prędkości generowania strony.

To jest optionaly, na jednym forum będzie działać lepiej o wysokiej wartości, na innym - z bardzo niska. Na naszym głównym forum vBET Mamy tej opcji na 15.

Jest to opcjonalne. Musisz sprawdzić najlepszą opcję dla swojego forum.

Snake
14-02-11, 12:48
I dont zrozumieć, jak to obniża wydajność, na pewno niższa jest szybszy, niezależnie od forum.

Jeśli jest to wyglądało na 3 razy, że musi być na tyle aby znaleźć tłumaczenie.

Dlaczego niektórych forach muszą być poszukiwanie 15x, a niektóre 5x, robi sensu.

Również admincp angielski jest tak źle, dlatego i wymagają wyjaśnienia. Rozumiem dobrze więc proszę nie wskazują mnie gdzie indziej, chcę wsparcia, dlatego jestem tutaj.

kamilkurczak
14-02-11, 12:55
Więc dlaczego nie jest to obowiązkowe? Ponieważ jednym forum mają więcej treści itd.
Pracujemy nad naszym i naszych doświadczeń klientów. Lepiej, jeśli można zmienić wartość tej opcji:)

Więc proszę, przetestuj go dla Ciebie forum (również w przypadku ustawienia 0 - wyłączenie tej opcji)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 brings automatic translations