PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Problem z instalacją z vbseo



basketmen
01-09-10, 20:11
1. Używam vbseo 3.2.0, nie mogę znaleźć tego kodu wewnątrz functions_vbseo_createurl.php plików, takich jak nauczanie w readme.html:

$ Vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ TTL);


i już wyszukiwanie wewnątrz wszystkie pliki vbseo zbyt, ale nadal nie można znaleźć go

proszę o pomoc, daj mi znać, jeśli potrzebujesz mojego ftp i inne szczegóły










2. Czy nadal nie ma jeszcze rozwiązania, więc nie musimy wyłączyć "Zastąp zawartość" Meta Keywords "? na domyślny język jak przed użyciem vBET? Podobnie jak przy warunkowym może w plikach vbseo

basketmen
02-09-10, 20:28
Faceci można uzyskać wsparcie tutaj proszę:) bardzo potrzebuje pomocy

i już zakupione vBET więcej niż 24 godziny iść, ale nadal cant go zainstalować, ponieważ z powyższego problemu

vBET
02-09-10, 22:30
Hi.

1. Proszę zaktualizować vBSEO. Używasz starej wersji.

Z wersji można nadal korzystać z vBET, ale nie będzie zintegrowany z vBSEO, więc linki nie są tłumaczone. Wszystkie inne funkcje vBET będzie działać dobrze.
Można również sprawdzić się w kod, który jest odpowiedzialny w tej starej wersji vBSEO uzyskania tytuły wątków i zastąpić go appropriatelly jeśli nie chcesz zaktualizować vBSEO. Jako wskazówkę mogę powiedzieć szukać gdzie jest używany vbseo_thread_seotitle funkcji. Należy pamiętać, że starsze wersje vBET pracował z vBSEO 3.2.x (jak pamiętam nasze forum pracuje nad 3.2.2) i procedury integracji był inny, ale w tej chwili nie będzie działać, więc nie mogę dać stare instrukcje integracji. vBSEO zmienił swój kod, a także vBET nie, więc integracji także musiał zostać zmieniony.
Właśnie sprawdziłem i vBSEO 3.2.2 kod można znaleźć:

$vbseo_gcache_thread['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ttl);
Więc po prostu za stary - nie obsługiwanej wersji. Proszę zaktualizować lub użyj vBET bez tłumaczenia linki (nie najlepsze dla Twojego SEO), lub znaleźć kod, który należy zmienić i to zmienić.

2. W tej chwili ta opcja ma być wyłączona. Należy pamiętać, że nie wpływa na SEO, ponieważ wyszukiwarki po prostu ignoruje znacznik meta słowa kluczowe i wykorzystuje prawdziwe zawartości strony do indeksowania.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1