PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Strona nie tłumacząc



Snake
23-08-10, 22:21
× "× § × § × ×-ש×' ™ × ¥ - × ¤ × × • • ° × × § × × ™ - ×¢×-ר×" × × œ § ×-ש×' × '× - × × ™ * x, x ª × § × × ™> × "× • × ª × × § × ™ • x * x ™ × (http://www.computer-juice.com/forums/iw /)

Na stronie głównej słowa nie są przetłumaczone poprawnie, wygląda tylko na językach od lewej do prawej. Również tekst alt jest nie tak.

Snake
23-08-10, 23:41
dziwne, wydaje się ok teraz, tylko problem alt tekst na flagi.

vBET
24-08-10, 05:24
Jak rozumiem używasz opcji Translate 'alt' atrybuty. Będziemy pracować do odtworzenia problemu na naszych serwerach testowych i rozwiązać problem po tym.

Snake
24-08-10, 08:17
Tak, wydaje się w niektórych językach alt flagi jest losowe znaki xxooo itp.

kamilkurczak
25-08-10, 11:12
Witam,

Proszę, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną dla gości tylko tego języka. Jest to opcja w vBET narzędzi w menu głównym.

Jeżeli ten problem nadal istnieje. proszę PM mi admincp i FTP szczegóły i będzie to naprawić.

To jest propably problem tag alt.

Dzięki

Snake
25-08-10, 11:15
To jest ciągle tutaj, alt tagów tłumaczenie jest włączona, tylko postacie są śmieci, i nie daję dostęp administracyjny do nikogo, przepraszam.

kamilkurczak
25-08-10, 11:18
Czy wyczyszczenie pamięci podręcznej dla tego języka przez narzędzia vBET?

I nie można odtworzyć na moim forum testowym, więc nie mogę go naprawić. Tylko na forum.

Snake
25-08-10, 11:35
Jakie cache? bazy danych lub pliku?

kamilkurczak
25-08-10, 11:41
Czy używasz vBET 336 teraz? jeśli tak, to w admincp masz narzędzia vBET -> Cache Cleaner -> set jidysz i czystych plików Cache Guest i Clean Database Cache na tak. kliknij przycisk OK.

Snake
25-08-10, 12:54
Im nie używając języka jidysz więc nic nie istnieje w pamięci podręcznej bazy danych lub plik już.

Snake
25-08-10, 12:56
Zasadniczo alt tag tłumaczenie nie działa dla wszystkich języków, które używają znaków specjalnych, jap, hebrajski, koreański itp.

kamilkurczak
25-08-10, 13:05
Co kodowania używasz? utf8?

Jak sprawdzić moje CharacterSet forum?

1. Idź do Admin CP-> Języki i Zwroty-> Language Manager
2. Wybierz Edytuj ustawienia dla danego języka forum i sprawdzić wartość HTML Character Set

Snake
25-08-10, 16:01
Poprawiono, dzięki!

kamilkurczak
25-08-10, 16:17
Dzięki Snake potwierdzenie:)
powodzenia

Snake
25-08-10, 20:40
Jedną z kwestii, teraz na moim forum "zł" pojawi się jako''.

To właśnie z powodu zmiany systemu kodowania na utf-8, jak można to naprawić proszę?

Może msql znaleźć i zamienić zapytanie?

kamilkurczak
26-08-10, 10:14
hmmm ..
Teraz vBET działa doskonale na forum jak widzę i nie mogę pomóc, ale mam pomysł.
Jeśli się nowy post z £? że to działa, czy nie?
można zmienić typ kodowania UTF-8 w pliku konfiguracyjnym zbyt.
tej linii:

$config['Mysqli']['charset'] = 'utf8';
Nie vBET problem jest i nie może naprawić pliku BB więc proszę. Jeśli to nadal nie działa - po prostu napisz do wsparcia BB.
Dzięki.

kamilkurczak
26-08-10, 16:24
Jak widać na forum - rozwiązany.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1