PDA

Zobacz pełną wersję: Prośba o pomoc domyślny język



Cybershaolin
14-11-09, 08:26
Really nice produktu. Jeszcze raz dziękuję za ten hack. :)

Chciałbym potrzebujesz pomocy lub masz o to wniosek. Dla nowych użytkowników na forum, to OK, ponieważ mają pole do wyboru ich język domyślny, ale dla wszystkich dotychczasowych użytkowników, nie ma ustalonej wartości, po prostu pokazuje "Not set". Czy mógłbyś podać mi zapytanie do wykonania, aby automatycznie umieścić domyślny język zamiast "Nie ustawiono" (w moim przypadku jest to francuski za wartość domyślna)? To dlatego, że nawet jeśli umieścić w wątku na forum, mówiąc do użytkowników, aby przejść modyfikować swoje dane, wiele z nich nie będzie czytał tego wątku.

Byłoby miło, jeśli mogę zmienić to automatycznie dla moich dotychczasowych użytkowników.

Dzięki.

vBET
14-11-09, 14:29
Nie musisz ustawić domyślny język dla użytkowników. Jeśli nie język domyślny jest ustawiony, a następnie vBET zakłada, że jest taki sam jak język forum i nie podejmuje żadnych działań, gdy nowe wiadomości przychodzą (bo te są w języku forum):)

Cybershaolin
14-11-09, 17:50
OH, nie wiedziałem o tym, przepraszam. Dzięki za odpowiedź.

vBET
14-11-09, 23:53
Nie ma problemu - Jestem tu, by pomóc:) Zapytaj w dowolnym momencie. Także dla nowych funkcji lub integracji:)
Dzięki.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1