PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Problem ze stylami i vBET



Santori
15-08-10, 18:13
Witam: opisać swoją konfigurację. Vbulletin-4.0.5 i mam zainstalowane najnowsze vBET wersji. "Mam vbseo działa, ale nie zintegrowana z vBSEO vBET. Zmieniłem pliki i vBSEO mapa vBSEO forum i zniknął. Zostawiłem więc oryginały. "I nie uległy zmianie. Htacess albo. Vbeta zdaje się dobrze działać bez integracją z vBSEO, corrígame jeśli się mylę, proszę. Mój problem:-Mam trzy różne style do wyboru przez użytkownika wybiera je usuario.El i wszystko jest dobrze. -Mam kilka forów z domyślnego stylu, tak, że po wejściu dostaje tego stylu. -Z nie jest aktywne vbeta pracy. Nie mogę powiązać forum stylów. Proszę mi powiedzieć jak rozwiązać ten problem. Dziękuję bardzo.

Santori
16-08-10, 20:41
Proszę, potrzebuję rozwiązania tego.

vBET
16-08-10, 22:34
Należy pamiętać, że nie zintegrować vBET z vBSEO, to będzie działać, ale linki nie są tłumaczone. Ii jest lepsze dla SEO integracji i linki przetłumaczone, więc zalecamy tego. Jeśli masz problemy z integracją - najpierw upewnij się, że uczynił wszystko, jak jest wyświetlany. Następnie otwórz nowy wątek z raportu o błędzie do tego. Także proszę napisać, która wersja vBSEO używasz.

O domyślne style dla forum. Po pierwsze - należy powiedzieć to również nie działa, gdy gości cache jest wyłączony. 2 - proszę opisać w jaki sposób połączone domyślny styl z forum? Czy to jakaś konfiguracja vBuletn (gdzie), albo robi się to przez kilka mod. Musimy szczegóły, aby móc odtworzyć problem i go rozwiązać. Ponadto musimy wiedzieć, czy naprawdę jest to błąd lub niektórych kwestii integracji.

Santori
17-08-10, 00:48
Witam:

I zmienić opcję: Użyj Pełna Cache File dla gości (BETA!) nr

Ustawić domyślne style by vBulletin normalnych funkcji. bez modów.

Możesz to sprawdzić: Idź do admincp-Forum i moderatorów.

Podjęcie jakichkolwiek forum i umieścić indywidualny styl na każdym forum.
Ustaw wyborów Przepisz przez użytkownika: tak

Jeśli wejście do tego forum zmiany stylu. Nieważne w jakim stylu używasz w tej chwili.

Teraz nie robi, t prac.

Dziękuję bardzo

Santori
18-08-10, 15:14
Witam, więcej informacji: Mam zainstalowane vBulletin 4.0.6. Bez zmian lub Nigun vBSEO. Nie można dołączyć do dowolnego stylu do każdego forum vbeta

Santori
19-08-10, 10:32
Proszę spojrzeć na mnie jest to normalne funkcjonowanie vBulletin co nie.

kamilkurczak
19-08-10, 11:00
masz na myśli. styl forum wybierając przez użytkownika? Muszę być zalogowany, czy nie?

Santori
19-08-10, 13:47
Nie, to nie jest konieczne.


Można to zobaczyć na mojej stronie:

aquaterraria.com - Strona główna (http://www.aquaterraria.com)

Ta strona ma trzy główne style, użytkownicy mogą wybrać, gdy:

biały
Zielony
Brązowy

Jeśli pójdziesz na forum:

Dendrobates (http://www.aquaterraria.com/dendrobates)

Zmiany stylu (w kolorze, nagłówek ...). Ten styl jest tylko dla tego forum, a użytkownik nie może go wybrać.

Kiedy aktywnych VBER nie działa.

kamilkurczak
20-08-10, 18:17
masz vBET czynne teraz? czy nie? bo na swojej stronie i ten styl jest workng tylko na stronie głównej.

Santori
20-08-10, 21:28
Oczywiście, że nie jest aktywna! Nie mogę włączyć vBET do tego błędu!

Santori
20-08-10, 21:50
Wyjaśnić go ponownie, aby zobaczyć, jeśli rozumiesz. To jest mój główny sitio:pagina: białe, zielone lub brązowe. Użytkownik może wybrać które prefiera.aquaterraria.com (http://www.aquaterraria.com/forum.php), to jest Forum: zielony. Z innym logo. To jest automatyczne. Użytkownik nie może wybrać go. lub go zmienić.Dendrobates (http://www.aquaterraria.com/dendrobates/) jest to normalna cecha vBulletin. Kiedy aktywne VBET, to forum wygląda z domyślny styl na forum. Wygląda biały. Zielony nie jest. Nie można umieścić wszelkie bo mam kilka forów z niestandardowych stylów i jeśli mogę umieścić swój wygląd programu jednocześnie.

vBET
21-08-10, 16:56
OK - Myślę, że rozumiem teraz problem. Ale proszę potwierdzić (vBulletin jest ogromna - Mam forum od lat i nadal nie korzystać z większości opcji).

Na podforum którego punkt wybraniu domyślnego stylu - nie mogą być zmieniane przez użytkowników i jest ona ustawiona na tym forum domyślnie. Tak więc wtedy, gdy ktoś jest automatycznie przełącza się w tym stylu. A gdy ktoś tam nie można zmieniać stylu. Czy to prawda?

Proszę nam powiedzieć, gdzie możemy ustawić tę opcję, będziemy w stanie odtworzyć problem.

Także proszę powiedz nam to przestaje działać, gdy vBET Cache Gość jest wyłączone, włączone lub w przypadkach stoisku. Jeśli działa z pamięcią podręczną wyłączona Guest prosimy włączyć vBET i po prostu wyłączyć Guest Cache, aż rozwiążemy ten problem.

Santori
21-08-10, 22:56
OK dzięki reagowania.Z pamięć podręczna włączona dla gości: nie działa.Gościnnie pamięć podręczna wyłączona: nie działa.Najlepszym sposobem sprawdzenia tego e:1. utworzyć nowy styl od stylu przez defecto:2. nowego stylu, aby zmienić coś jak kolor jednostka lub logo.3. Ustalenia, czy styl nie jest wybieralny przez usuarios.4. Przejdź do "Forum & moderatorów": Przejdź do: Admin fora zaznacz wszelkie forum i przejdź do opcji stylu. Zaznaczanie: Styl dla tego forum: umieścić nowy styl. Wybierz przepisać styl wybranych przez użytkownika: tak. Po przejściu do tego forum zmiany stylu. Myślę, że to wszystko.

kamilkurczak
23-08-10, 14:27
Dziękuję za ten opis, teraz mogę go odtworzyć. Potwierdzone i zostanie naprawiony.
Dzięki jeszcze raz. :)

Santori
24-08-10, 02:08
Proszę bardzo. Rzadko skorzystać z tej opcji. Jestem zadowolony z produktu i mam nadzieję, że zostanie rozwiązany wkrótce. Pozdrowienia!

vBET
24-08-10, 04:24
Rozwiązane i ukaże się w następnej wersji. Na szybkie ustalenie, proszę:
1. Idź do Admin CP -> Plugin Manager
2. Znajdź i edytuj wtyczki "Translator BB Enterprise - Przekierowania"
3. Znajdź tam:

$this->load_style();
4. Umieść PRZED:

$this->read_input_context();

Santori
24-08-10, 17:52
Dzięki! Działa perfekcyjnie: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1