PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Kod niechcianych w tytuły Odpowiedz



pepito69
13-07-10, 21:02
Hi,
Kiedy ktoś odpowiedzi do przetłumaczone trheat dostaje ten kod w tytuł odpowiedź:



What's that...??

kamilkurczak
14-07-10, 13:22
Hi,



this is not translated area code,

This is an issue of course but I can't reproduce it on my test forum.
Firstly I would like to ask you about conflict with other mods. You know, just disable all another mods and try to find this issue again.

pepito69
14-07-10, 21:32
Dzięki.
Wiem, że to dzieje się coraz więcej osób, wystarczy umieścić w google: you will see....
I will try what you said.

kamilkurczak
15-07-10, 13:39
Czekam na odpowiedzi;)

pepito69
16-07-10, 15:51
Ja wyłączyć opcję wyświetlania tytuły w post odpowiedź teraz, aż znajdę ten problem.

kamilkurczak
16-07-10, 17:27
Czy jest to opcja vBulletin? prawda? Jego pracy teraz?
Gdzie mogę znaleźć tej opcji

pepito69
16-07-10, 17:37
Oczywiście jest to opcja VB i wiesz, że działa (na)

czas opcje> opcje tworzenia i edycji postu>

Myślałem, że jesteś ekspertem w VB.

kamilkurczak
16-07-10, 17:44
Wiem, BB, ale nie mogłem znaleźć tej opcji. Dzięki,

tak, to kiedy ta opcja jest wyłączona, wszystko działa dobrze.
Kiedy jest włączona nie działa dobrze, prawda?

pepito69
16-07-10, 18:44
Kiedy ta opcja jest wyłączona nie wykazują tytuły odpowiedź pocztą, a następnie, nie są w stanie zobaczyć problem o tytuły (kod z vBET).
Ale wszystkie inne problemy o których mówię w innych treaths nadal istnieją: nie gzip, problemy w tłumaczeniu, itd.

Am i wystarczająco jasne teraz?

kamilkurczak
17-07-10, 19:11
Problem w tłumaczeniu - odpowiedział
ten problem - pracuję nad nim.

kamilkurczak
18-07-10, 10:03
tak pepitio 69,
I nie można odtworzyć ten problem na moim forum testu ..
Napisałeś, że opcja jest wyłączona, nie pokazuje, ale powinien to sprawdzić (znaleźć konflikt z innych modów), gdy ta opcja jest enalbed.
Tak więc, jeśli możesz - włączyć tę opcję i znaleźć konfliktów z innymi modami (tylko wyłączyć wszystkie mody, jeden po drugim i spróbować znaleźć ten problem)

Dzięki, bo nie mogę odtworzyć ten problem na moim forum badań i nie mogę go naprawić

pepito69
19-07-10, 07:11
Dzięki tak.

kamilkurczak
19-07-10, 08:35
Jeśli możesz to sprawdzić (konflikt) będę w stanie pomóc, bo nie mogę odtworzyć na moim forum.

vBET
20-07-10, 20:58
Hi pepito69:)

Wiem, że masz problemy, ale należy pamiętać, że bez możliwości odtwarzania kwestii nie jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić. Więc jeśli potrzebujesz naszej pomocy tutaj to musimy więcej informacji. Kamil poprosił Cię do diabła do konfliktów. Mogę również poprosić o wersję vBET, którego używasz - jeśli nie jest to ostatnia wersja to proszę aktualizacji.

I byłoby wspaniale, gdyby można je sprawdzić na serwerze, jeśli nie możemy sobie na naszej - na początku po prostu do nas konta testowania i wątku, gdzie możemy go przetestować (włączyć ponownie tę opcję) - Maye tylko sprawdzanie wyjście da nam kilka podpowiedzi. Jeśli nie, to poprosimy o szczegóły dostępu. Także - być może robimy coś nie tak próbuje odtworzyć problem. Kamil włączona opcja, ale proszę dokładnie powiedzieć, jak do jego powtórzenia. Czy możesz powtórzyć to sobie w ostatniej wersji? Jak dokładnie?

Sprawdziłem to osobiście na naszej instancji test i działa poprawnie. Proszę współpracować, jeśli chcesz mieć ten problem rozwiązać - jesteśmy tu dla Ciebie, ale w tym przypadku nie możemy cię bez ciebie:)

pepito69
21-07-10, 07:56
Dzięki postaram się na współpracę, ale wiem, że masz większy problem to ten.

vBET
07-08-10, 12:27
Tak więc widzimy, że i rozwiązać go na forum? :)

kamilkurczak
09-08-10, 11:38
I wciąż czeka na odpowiedź. nie ma odpowiedzi - Zakładam, że jest w porządku.
Jeśli nie w porządku, proszę pisać tutaj, a ja ponownie otworzyć tego wątku

Taurus
14-08-10, 10:30
Hi,
Kiedy ktoś odpowiedzi do przetłumaczone trheat dostaje ten kod w tytuł odpowiedź:



What's that...??

I have always had this issue. Even on the latest update it is still there.

vBET
14-08-10, 12:21
Great - mamy żadnej odpowiedzi w tej kwestii, więc nie może iść dalej z tym. Proszę opisać jak dokładnie odtworzyć ten problem? Czy możesz powtórzyć to na naszym forum?

pepito69
14-08-10, 13:38
Camon Michał proszę dołożyć starań dla klientów, Oczywiście, że nie można odtworzyć wszystkie problemy w swoim forum, ale ten problem jest na wielu forach w internecie, że stosowanie produktu. Mam związku z innymi środkami wsparcia i starają się znaleźć rozwiązanie poszukiwanie przyczyn.

Nie denerwuj się na mnie proszę, produkt zostanie małgosia i teraz uwielbiam to:) ale Shoud zrobić więcej dla klientów, nie tylko dla tej konkretnej kwestii, to znaczy w ogóle nie widzę wystarczających wpływu i jest to coś, co mnie zasmuca.

Dzięki

Taurus
14-08-10, 14:03
Nie wiem, czy można go odtworzyć, czy nie. To co się dzieje. Zagranicznych wątku język jest uruchomiona. Tytuł jest w jego języku i tłumaczone.
Jednak żadnej odpowiedzi w tym konkretnym wątek ma tytuł z tych dziwnych kodów owiniętym wokół niego
And on another note. You are aware of this, for you were already trying to fix it on my forum, but was never able to.

Taurus
17-08-10, 04:20
Każdy tutaj pomóc?

kamilkurczak
17-08-10, 10:20
wciąż pracuje nad rozwiązaniem, ale nie jest to łatwe, ponieważ nie możemy odtworzyć go na naszym forum.
Taurus jesteś pewien, że to nie wchodzi w konflikt z żadnych modów?

kamilkurczak
19-08-10, 09:23
Znalazłem ten temat na forum. teraz pracuję nad rozwiązaniem

vBET
22-08-10, 22:42
Jestem na forum i nie może odtworzyć problem. Proszę utworzyć wątku, gdzie będę mógł zobaczyć i odtworzyć go:) PM mi ze szczegółami.

kamilkurczak
23-08-10, 13:54
ok znaleźliśmy ten temat tutaj:
Zobacz BSOD (niebieski ekran) informacje zrzut awaryjny przechowywane w fi - CreativX
możesz opisać jak zrobić z tym problemem po raz kolejny?

Taurus
23-08-10, 14:03
Próbowałem po prostu odpowiedzieć na ten temat, i zrobił to wielki bałagan. Czy możesz spojrzeć na które Kamil!

kamilkurczak
23-08-10, 14:57
Byłem tam, zrobiłem postu i to działa dobrze. co się stało?

Taurus
23-08-10, 15:10
Człowiek, po prostu idź do tego wątku, i spojrzeć na ostatniego postu tam.

kamilkurczak
23-08-10, 15:12
teraz jestem na serwerze i jestem sprawdzenie ostatniej edycji pliku.
Tak ja to widzę.

Taurus
23-08-10, 18:40
Nie wiem, dlaczego trzeba pytać o "Dołącz" BBCode .. masz to tutaj na forum zbyt ... to standard dla wszystkich Forum wielotematyczne - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/editor/attach.gif

vBET
24-08-10, 05:13
Należy pamiętać, że vBuletin jest ogromna. Jestem właścicielem 2 forach. Jeden z tych używam od lat i nigdy jeszcze używane 90% jego możliwości. I uważają, że jestem również obsługujący dziesiątki forum w różnych konfiguracjach. Pamiętaj, że jeśli nasz personel jest zadawanie pytań, robimy to, aby rozwiązać problemy szybciej i w bardziej bezpieczny sposób:)

Ponadto należy pamiętać, że domysły może prowadzić w złym kierunku, więc nasi pracownicy mogą także zadać pytanie tylko, aby otrzymać potwierdzenie o czymś. Osobiście robię to bardzo często.

Także swoim forum naprawdę wiele wtyczek tak uważam ideę potwierdzenia nie coś domyślne zachowanie na forum jak bardzo przydatne.

I odpowiedzieć na pytanie, "dlaczego musimy o coś zapytać", w sposób bardziej ogólny: ponieważ wee potrzebuje tej informacji od Ciebie;)

kamilkurczak
24-08-10, 13:05
hello Taurus,

Po pierwsze, czy zauważyłeś problem z or [langtitle] in your reply post again or not? because I can't reproduce it on your forum now and i made many posts in the test thread.
You worked on the old files. (Probably cache files). This could be a reason for this ussue. This is confirmed by the logs that you sent to Michał. If you cant reproduce it and now this issue does not exist - I will close this threas

Secondly. Now I am working on the issue with the attachment and image. Can you make a new thread on our forum in Troubleshooting? This will facilitate the work.

pepito69 can you write something about this issue here. is this still on your forum?

Thanks.

kamilkurczak
24-08-10, 17:13
Witaj Taurus,

Pracujemy na swoim forum i teraz wiemy więcej o kwestię obrazu na forum.
Użyliśmy print_log do dziennika i vBET przetłumaczyć normalnej odpowiedzi. To działa po przetłumaczeniu.
Jest to url do tego obrazu po tłumaczenie vBET:

http://creativx.net/forums/attachment.php?attachmentid=13403&thumb=1&d=1282517797
Więc to nie vBET problem, ponieważ jak widać po tłumaczenie nie jest uszkodzone. vBET generuje ten url poprawnie, ale żadnych mod dodaje tej przestrzeni do url.

http://creativx.net/forums/attachments/customization/13403d128251 7797t-alienware-wmp-skin-ultimate-123-jpg
To jest kwestia integracji - propably z vBSEO. Coś po tłumaczenie vBET złamał ten link.

Oczywiście wciąż pracuje nad tym integracji. to pracuję nad tym od dłuższego czasu i nadal starają się znaleźć rozwiązanie, ale jeśli się nie uda, trzeba będzie napisać do vBSEO

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1