PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Zainstaluj utrzymuje przeciwnym razie!



tbl33
02-07-10, 01:27
Próbowałem zainstalować Firefoksa za pomocą. Zainstalować nawet nie początek.

Przeszedłem do Internet Explorer i mod rozpoczęciem instalacji.
To prowadził bar w górnej części mojego ekranu.
Wtedy na dole okna przeglądarki, niebieski pasek zaczął kurczy od prawej do lewej. Po około godzinie i 20 minut, pasek przestał się poruszać i nie ruszał się ponownie.

Nic nie ukazuje się jako zainstalowany w dziale wtyczki.
Brak AdminCP -> vBulletin Options -> vBulletin Options -> BB Tłumacz Enterprise w mojej opcji.

Używam VBulletin 4.0.4
na 2x Dual Core Xeon 1.60GHz z 1066 taktowania i
8 GB w pamięci RAM
73 GB SCSI 300 10000 rpm dysk

To jest bardzo zajęty pokładzie z ponad 1,2 miliona postów i członków 150K.

Proszę doradzić,

kamilkurczak
02-07-10, 16:02
Przykro nam, ale nie wiem zbyt wiele o tym, co się dzieje.

wszystko, co musisz zrobić, to opisane w readme.html w vBET nie--upload folderu.

1. ulpoad wszystkie pliki z folderu przesyłać do folderu forum_root
2. przejdź do admincp -> wtyczki i produktów oraz dodać plik vBET xml z nie--upload folderu
3. odpowiednie integracji opisane w readme.html pliku


It ran a bar across the top of my screen.
Then at the bottom of the browser window, a solid blue bar started shrinking from right to left. After about an hour and 20 minutes, the bar stopped moving and didn't move again.

Jak uruchomić to instalacja? Proszę, wklej tutaj adres URL do forum.

tbl33
03-07-10, 05:26
forums.sawomatang.com

kamilkurczak
03-07-10, 14:29
Mamy ten problem po raz pierwszy. Być może serwer jest bardzo naładowany.
Tak, sugeruję tego rozwiązania:

Po pierwsze: Spróbuj wyłączyć forum. Idź do admincp -> Ustawienia -> Opcje -> Turn Your vBulletin i wyłączanie i wybierz nie.
Jeśli forum zostanie wyłączone, spróbuj ponownie zainstalować vBET (import pliku xml)
Po które umożliwiają forum ponownie.

Jeśli to nie działa.
Po drugie: Może konflikt z innymi mod? Należy wyłączyć innego modów i instalacji vBET. Po tym można włączyć mody ponownie.

tbl33
03-07-10, 18:20
Forum zostało wyłączone po raz pierwszy.

Nie mam innych modów zainstalowanych na nie tak, nie ma nikogo wyłączyć.

Forum był dla prawie 1 1 / 2 godziny podczas instalacji pobiegł i nigdy nie ukończył.

Co to jest okres, że powinien to być, aby zainstalować ten na forum z 1200000 posty?

Czy nic do baz danych lub po prostu zastąpić pliki w katalogu forum?

kamilkurczak
03-07-10, 21:58
hello,

Muszę sprawdzić co jest nie tak.
Tak, muszę dostęp do forum admincp i FTP. Proszę wysłać dostęp do mnie PM. Postaram się to naprawić.

tbl33
03-07-10, 22:14
Czy wystarczy ograniczony dostęp admincp do wtyczek sekcji lub pełny dostęp administracyjny do całej admincp?

vBET
04-07-10, 23:17
Co to jest okres, że powinien to być, aby zainstalować ten na forum z 1200000 posty?

Nie ma ram czasowych - instalacja trwa tylko kilka sekund. I liczbę etatów nie mają nic wspólnego, bo tłumaczenia wykonywane są, gdy użytkownik odwiedza strony pod przetłumaczone linki. Instalacja po prostu dodaje pluginy, zwrotów, szablony i tabele pamięci podręcznej.

Więc proszę, daniele Kamila instrukcje - daj nam sprawdzić co tam się dzieje. Ponadto należy pamiętać, że instalacja jest wykonywana przez vBulletin. Jeśli więc potwierdzić, że nie prowadzi to najprawdopodobniej trzeba będzie poprosić vBulletin zespół wsparcia - plik produkt vBET jest poprawna - nie pojawia się błąd. Więc jeśli instalacja nie chcą do końca to prawdopodobnie coś jest nie tak z vBulletin. Ale najpierw - prosimy sprawdzić.

Proszę PM mnie pełny dostęp administracyjny - można go usunąć po skończymy. I naprawdę nie wiem, nie będzie to konieczne, ale jeśli będzie musiał coś sprawdzić to będzie o wiele szybciej, że powtórzę jeszcze raz z powodu nie wystarczających uprawnień. Ponadto prosimy o przesłanie mu dostęp do FTP będziemy mogli sprawdzić, czy pliki vBET zostały przesłane na serwer.

Ponadto można się prosty test i spróbuj zaimportować plik produkt w jakimkolwiek innym modzie po prostu sprawdzić to będzie działać.

tbl33
08-07-10, 01:43
Wciąż czeka na możliwość korzystania z oprogramowania, które już zapłacili. :-(

kamilkurczak
13-07-10, 13:20
Próbowałem zalogować się na swoje admicp ale nie mogłem. Czy Twoje potwierdzić hasło?

vBET
20-07-10, 15:45
Według informacji PM, które mi pan może powiedzieć, że po prostu nie daniele instrukcją instalacji. Nie wymagane pliki przesłane do wymaganym miejscu. Proszę po prostu przeczytać readme.html i danieli instrukcją instalacji. Prosimy także daniele to instrukcje do importowania pliku produktu - jak PM mi, że był tryig importować źle plików (Admin CP).

Proszę powiedzieć czy to działa, gdy odłogiem instrukcje instalacji preciselly i najpierw przesłać potrzebne pliki do katalogu reruired a następnie zaimportować plik produktu. Ponadto proszę pamiętać, konfiguracji abour kiedy będzie gotowy.

vBET
21-07-10, 07:14
Wystarczy uzyskać potwierdzenie przez PM, że instalacja jest w porządku:) Przepraszam, że trwało to tak długo, ale masz odpowiednie rozwiązanie w odpowiedzi na pierwszy - instrukcje te zostały zignorowane. Myśleliśmy, że fallowed i nadal miał problemy - że uczynił nas mylić i odwracając się, patrząc na problem, który tak naprawdę nie istnieje;) W przyszłości proszę daniele instalacji / aktualizacji instrukcji i będzie to zrobić natychmiast:)

Wielkie, że można cieszyć vBET teraz! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1