PDA

Zobacz pełną wersję: Nazwa użytkownika jeszcze przetłumaczony



vBET
09-10-09, 18:47
Istnieje wiele miejsc, gdzie nazwy użytkowników są wyświetlane. Jeśli uważasz, że jednym z miejsc, gdzie użytkowników są jeszcze przetłumaczone - zgłoś go tutaj:)

nectons
10-10-09, 00:15
Nigdy nie mieliśmy takiego bytheway.gr problem. W razie zaobserwowania jakiegokolwiek kursu (mamy wersję 3.8.4 PL1) oznacza, że wiemy.

vBET
10-10-09, 00:28
W tej chwili trudno jest zauważyć - dziwne nazwy użytkowników nie są tłumaczone. Ale są pewne obszary, w których możliwe jest, że nazwy użytkowników będą zrealizowane. Jeśli znajdę takie miejsce będę nad nim pracować:)

dai-kun
07-11-09, 22:12
Moja nazwa użytkownika są tłumaczone na całym świecie, kto jest online, słupki, itp.

vBET
08-11-09, 01:47
Moja nazwa użytkownika są tłumaczone na całym świecie, kto jest online, słupki, itp.

Właśnie sprawdziłem ten post w innym języku - Twoja nazwa użytkownika nie jest przetłumaczone tutaj. Czy możesz mi dokładnie PM linki gdzie nazwa użytkownika jest tłumaczone? :)

dai-kun
08-11-09, 03:13
Właśnie sprawdziłem ten post w innym języku - Twoja nazwa użytkownika nie jest przetłumaczone tutaj. Czy możesz mi dokładnie PM linki gdzie nazwa użytkownika jest tłumaczone? :)

Na własne forum, które powinny mieć dostęp do:)

vBET
08-11-09, 04:48
Na własne forum, które powinny mieć dostęp do:)

Czy używasz żadnych mod, który usuwa komentarze? ... :)
Zobacz ten:


Jeśli masz przetłumaczone wszędzie zakładam, że używasz takich mod.

dai-kun
08-11-09, 17:48
Hmm Niestety nie wiem co "usuwania komentarzy" na myśli. Czy możesz wyjaśnić lub podać przykład takiego moda? Możemy stworzyć listę zbyt modów, które "usuwania komentarzy".

vBET
08-11-09, 21:05
Hmm Niestety nie wiem co "usuwania komentarzy" na myśli. Czy możesz wyjaśnić lub podać przykład takiego moda? Możemy stworzyć listę zbyt modów, które "usuwania komentarzy".

vBET jest za pomocą komentarzy HTML, aby określić, które części strony wyniki nie powinny być tłumaczone. To po prostu stawia takiego tekstu pomiędzy:

i


Więc jeśli używasz jakiś mod, który czyści komentarzy HTML, a następnie wynik, który przychodzi do ostatecznego wtyczki vBET (jest to jeden dla global_complete hak) bez tego zawiadomienia i vBET jest tłumaczenie wszystkiego - tak jak to było polecenie.

Więc proszę znaleźć mod, który usuwa komentarze HTML i wyłączyć go lub jego wtyczki za pomocą global_complete hak, kolejność wykonywania ustawione na 1001. Będziesz robić to wszystko przez Admin CP.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek daj znać Chętnie Ci pomóc:)

dai-kun
10-11-09, 07:48
Próbowałem wyłączyć wszystkie global_complete wtyczki haka (z wyjątkiem vBET i vBSEO oczywiście), ale wciąż tłumaczy.

Będę musiał przejść przez każdy produkt teraz i wyłączyć jeden po drugim, aby znaleźć sprawcę.

vBET
11-11-09, 16:54
Próbowałem wyłączyć wszystkie global_complete wtyczki haka (z wyjątkiem vBET i vBSEO oczywiście), ale wciąż tłumaczy.

Będę musiał przejść przez każdy produkt teraz i wyłączyć jeden po drugim, aby znaleźć sprawcę.

Sprawdź konfiguracji vBSEO jeśli używasz go. Proszę wysłać tu listę pluginów, być może nazwa zostanie uznana za winnego.

Snake
31-08-10, 01:59
Nazwy użytkowników są przetłumaczone w dzięki mod polu posty... części komputerowe Przewodnik # 6 zalecenia - Przeczytaj temu delegowania - Sok komputerowe (http://www.computer-juice.com/forums/ja/f10/recommended-computer-parts-guide-6-please-read-before-posting-29326/)

kamilkurczak
31-08-10, 10:24
możesz wkleić tutaj nazwę tego moda? jest wolna czy nie?

Snake
31-08-10, 12:18
Oczywiście, jest to bardzo popularny mod / hack.

[AJAX] Post Dziękuję Hack - Forum vBulletin.org (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=231666)

vBET
01-09-10, 17:30
Nazwy użytkowników są przetłumaczone w dzięki mod polu posty... części komputerowe Przewodnik # 6 zalecenia - Przeczytaj temu delegowania - Sok komputerowe (http://www.computer-juice.com/forums/ja/f10/recommended-computer-parts-guide-6-please-read-before-posting-29326/)

To jest kwestia integracji. Należy pamiętać, że w vBET coe zostaną uwzględnione rozwiązania tylko dla rodzimych stron vBulletin / templates, ale chętnie dają wskazówki, jak zintegrować ten mod z vBET:) Aby to zrobić należy edytować szablon, który pokazuje użytkowników i nieprzejrzysty tych w nie przetłumaczone obszarze. Tak więc w szczegóły:
1. Idź do Admin CP -> Style i Szablony -> Wyszukiwanie w szablony, znaleźć i zmienić post_thanks_box_bit szablon
2. W szablonie znaleźć:

{vb:raw thank.username}
3. I zastąpić przez:

{vb:raw thank.username}
Musisz to zrobić dla wszystkich stylów.

Snake
01-09-10, 17:46
A dla VB3, skoro jest to forum VB3 błąd .... lol.

vBET
02-09-10, 23:02
Tak - ale dał nam link do mod do vB4 wersji, a my pracował na dokładne mod skieruj nas:) Możesz zaznaczyć, że masz problem z mod do vB4: p;)

Dla VB3 coś podobnego, tylko znaleźć i zastąpić innym tekstem:
Znajdź:

$thank[username]
Zamień na:

$thank[username]

Proszę powiedzieć, czy to pomoże:)

Smaug
27-09-10, 03:35
vBAdvanced użytkowników Active:

Szablon "adv_portal_onlineusers"

<td class="$altbgclass"> <span class="smallfont">$activeusers</ Span> </ td>

Działa idealnie.

Smaug
27-09-10, 03:42
Szukasz kogoś, kto de-tłumaczone ich nazw użytkownika Turnieje BB i mod Drabiny na czas 3.8.x.

Wygląda na to, używa java na wyjście nazwy.

NVM, myślę, że mam go częściowo.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1