PDA

Zobacz pełną wersję: vBET 3.3.4 i 3.3.2 vBSEO problem



vBET
24-06-10, 12:33
Hello.

Należy pamiętać, że w wersji 3.3.4 vBET ma problem z vBSEO 3.3.2 - nie ma pętlę przekierowania - spowoduje to bardzo duże obciążenie serwera, a niektóre z przetłumaczonych stron na celowniku.

Jest całkowicie rozwiązany, jeśli uaktualnienie vBSEO do wersji 3.5.1

Także - jeśli ktoś chce dokonać aktualizacji do vBET 3.3.4 i nadal korzystać z vBSEO 3.5.1 zalecamy zrobić to najpierw na forum jakiś przykład badania i niech nas tam. Przetestowaliśmy vBET na ostatni możliwych wersji - i te są obsługiwane, nadal jesteśmy zechce rozwiązać ten problem dla vBSEO 3.3.2 wersji. Więc jeśli ktoś jest zainteresowany - daj nam znać i PM szczegóły dostęp do forum z takiej konfiguracji. Jak napisałem oficjalnie wspieramy ostatnich wydań i wszystkie nasze forum testowe są już zmodernizowane.

tavenger5
26-07-10, 18:29
każdej aktualizacji na ten temat? z jakiegoś powodu nie mogę vbseo 3.5 działa poprawnie na moim vBulletin 3.8 zainstalować.

vBET
26-07-10, 20:10
Nie - my nawet nie zbadania tego tak oczywista kwestia vbseo który został rozwiązany w ich najnowszej wersji. Dlatego nie szukać rozwiązania - jest to po prostu już rozwiązany.

Oficjalnie obsługuje najnowszą wersję, ale możemy spojrzeć dlaczego tak się dzieje ze starszą wersję vBSEO jeśli mamy dostęp do niektórych instancji test z takiej konfiguracji. Więc jeśli masz np. test z tych wersji i PM nam dostęp nie możemy sprawdzić, co się dzieje.

W każdym razie - zalecane jest wykonana aktualizacja. Jeśli masz problemy z aktualizacją do najnowszej wersji vBSEO należy udać się do swoich pracowników o pomoc.

kasili
10-08-10, 21:20
Witam;

Mam zainstalowane w niekończącej się pętli, ale nie można używać, ponieważ pomaga w jakikolwiek sposób?

kamilkurczak
11-08-10, 12:17
która wersja vBSEO używasz?
Spróbuj zaktualizować vBSEO do nowszej wersji.

Jeśli jest to inny problem, proszę opisać go tutaj

kasili
11-08-10, 19:45
I nie można uaktualnić do nowej wersji Wersja vBSEO 3.3.3 bo licencja wygasła.

Co jeszcze mogę zrobić?

vBET
12-08-10, 09:28
Możesz obniżyć swoje vBET wersji - z wcześniej vBET wersji ten problem nie istnieje. Jeszcze nie polecamy tego rozwiązania, ponieważ w każdej wersji vBET jest bardziej zoptymalizowany i oferuje więcej funkcji.

Możesz także PM nam dostęp szczegóły do Admin CP, FTP i vBSEO CP, sprawdzimy to. Należy pamiętać, że zwykle popieramy tylko ostatnie wersje, ponieważ te poprawieniu błędów. Więc nie możemy zagwarantować, aby rozwiązać problem, który jest po stronie vBSEO (bo vBSEO aktualizacja rozwiązuje problem). Jeśli okaże się to szybko - go rozwiązać. Jeśli nie, to możemy spędzać więcej czasu z tym problemem, jak płatne usługi integracji, który kosztuje 30 dolarów, jeśli zgadzasz.

kasili
12-08-10, 12:10
Daj co masz na myśli 30 dolarów?

Nie mogę zainstalować ze względu na was z waszych błędów.

A ty podniósł mnie na brak pieniędzy.

Porzućcie przywiązanie nie znaleziono mnie z powrotem moje pieniądze ...

kamilkurczak
13-08-10, 10:34
Kasili, jak Michał napisał - możesz wysłać do nas PM z admincp i szczegóły FTP i postaramy się rozwiązać ten problem, ale nie gwarantują rozwiązania problemu, który jest na stronie vBSEO (bo vBSEO aktualizacja rozwiązuje problem).
ten problem jest po stronie vBSEO.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1