PDA

Zobacz pełną wersję: Odrzucone Inny widok



CThiessen
06-11-09, 14:26
Cześć, jestem teraz pierwszy poczcie lub w innym języku rozpoczęto. Nie wszyscy członkowie mają zapoznać się z ogłoszeniami i zrozumiałe symbole. Chciałbym tłumaczonych tekstów w innej reprezentacji. 1-cia Oryginalny sekund Tłumaczenia - z flagi mogą być ustawione w kontroli z możliwością, czy oryginalny lub po prostu chcesz zawsze zobaczyć po naciśnięciu ikony. Dziękujemy Christian

vBET
06-11-09, 14:39
Dobra wiadomość jest vBET jest w pełni konfigurowalny:) Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć w Admin CP szablon o nazwie vbenterprisetranslator_inpost_translate i dokonać wszystkich zmian trzeba:) To gra jak np. sama, więc to powinno być łatwe:)

dai-kun
07-11-09, 10:12
Podoba mi się ten pomysł. Czasami nawet nie wiem w jakim języku flagi należy.

Inna uwaga, możemy szablony vBET zgrupowane? dzięki!

vBET
08-11-09, 01:43
Podoba mi się ten pomysł. Czasami nawet nie wiem w jakim języku flagi należy.

Inna uwaga, możemy szablony vBET zgrupowane? dzięki!

W obrazie ">" masz opis, z którego do którego. Zaleca się, aby nie umieszczać go w czystego tekstu - w takim przypadku Google będzie korzystała z tego tekstu w indeksowania i będzie to widoczne w RSS - i to nie o to chodzi. Chodzi o to, aby przeczytać wiadomość w Twoim języku. Czy to naprawdę ważne i które wiadomość została napisana? Wiesz, że w niektórych innych twój kapelusz. I możesz to sprawdzić, jeśli nie uznają flagi, jeśli czujesz, że ważne jest dla Ciebie.

Jak to było opisane - można zmienić szablon, co chcesz, ale należy pamiętać, że np. niektóre kanały RSS pokazuje tylko 2 pierwszych zdań tekstu. Czy to jest naprawdę dobry, aby pokazać jakiś tekst z szablonu, lub lepiej jest pokazać tekst z post? ...

Co masz na myśli przez szablony grupowania?

dai-kun
08-11-09, 03:07
Co masz na myśli przez szablony grupowania?
Tworzenie wtyczki:

$ Tylko ['vbenterprisetranslator'] = $ vbphrase ['vbenterprisetranslator_menu'];

Grupowania szablony szablony edycji, tak nie ma zbyt wielu wymienionych, aż dojdziesz do ich edycji, które następnie można je rozwinąć.

vBET
08-11-09, 03:52
Nie ma problemu - zostaną uwzględnione w następnej wersji:)

vBET
17-11-09, 13:26
Wydaje się, że nie może być mały problem;) vBulletin pozwala szablonów grupy tylko dla stylów. Tak więc do udostępnienia szablonów grupy konieczne jest, aby przenieść go w osobnym pliku stylu. Na koniec dla Ciebie oznacza to więcej kroków zrobić podczas instalacji i aktualizacji produktu (style muszą być zainstalowane oddzielnie).

W tej chwili uważamy, że dokonywania aktualizacji tak proste, jak to możliwe jest ważniejsze, bo to rzecz grupy jest tylko kosmetycznych zmian, które nie ma wpływu na użytkowników forum.

Brurcilminula
20-11-09, 21:18
Nie możesz znaleźć odpowiednich sekcji więc napisałem tutaj, jak zostać moderatorem forum, że zapotrzebowanie na tego?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1