PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Problem z "Post Dziękuję Hack 7,82"



trevis
08-05-10, 21:35
Witamy ponownie!"Post Thank You Hack 7.82" nie działa, jeśli odwiedzający jest przeglądanie witryny w innym języku niż domyślny.Czy istnieje sposób aby rozwiązać ten problem? : mylić: thank you, Rafael.

trevis
08-05-10, 21:51
Dodałem linię "post_thanks.php" w sekcji "Ignore URLs" ale to nadal nie działa. Widzę, że adres URL już zawiera informacje o języku, ale nadal nie działa.[] s.

vBET
08-05-10, 21:57
Proszę podać mi adres - będę go zobaczyć.

trevis
08-05-10, 22:11
Bardzo dziwne... w Chrome działa w każdym języku, ale nie w IE. Czy jest to wyjaśnienie?Strona internetowa: Mandela Community-The Front Page (http://www.mandela.org) dam ci logowania do testowania dla PM

vBET
08-05-10, 22:52
Przykro nam, ale strony, którą dał mi tłumaczy. Proszę podać dokładny link, który po wypadku tłumaczenie tak jak opisał to - nie znam mod czarownica opisać, więc muszę dokładne miejsce.

O przeglądarek IE i innych: BB ma specjalne bloki kodu na "specjalne" przeglądarki;) Więc tak - co innego może się stać dla IE.

trevis
08-05-10, 23:10
Ten komunikat jest napisany w języku portugalskim (http://www.mandela.org/showthread.php?t=8) następujące obrazu. http://www.mandela.org/tks.jpgEu nie można dołączyć zdjęcia na tym forum...: ()

vBET
08-05-10, 23:21
Potwierdził również, pracujących pod Opera.

Widzę problem pod IE - nie ma jeszcze strony dobrze, ale skrypty do dodawania / usuwania dzięki nie działają poprawnie. Widzę, że coś dzieje się tak przeglądarki zobaczyć skrypty - prawdopodobnie awaria po stronie serwera.

Nie mogę powiedzieć nic konkretnego, bez możliwości pisania niektóre dzienniki i analizują. Proszę PM mi dostęp szczegóły do FTP.

Jeśli chcesz inverstigate to sam potem jako podpowiedź dodam, że kiedy dziękować następnie po stronie serwera jest używany post_thanks.php plik i kod oceny wniosku w tym bloku, jeżeli:

if ($_REQUEST['do'] == 'post_thanks_add')

vBET
15-05-10, 00:49
Wszelkie opinie? Czy problem jest zamknięta?

trevis
15-05-10, 01:01
Wszelkie opinie? Czy problem jest zamknięta?
Będę pracował na nim w ten weekend, daj mi kilka dni ... proszę. [] S!

vBET
15-05-10, 01:04
Nie ma problemu - możemy zaoferować Państwu wsparcie w tej dziedzinie, jeśli chcesz:)

trevis
15-05-10, 01:11
Ok! Jesteś wielki ****** brakuje kilku szczegółów na mojej stronie działa w trybie produkcji:)

vBET
20-05-10, 17:18
Wystarczy sprawdzić, ponieważ trudno jest utrzymać synchronizację pomiędzy słupami i PMS (wielu klientów). Czy problem został rozwiązany lub jeszcze na pokładzie?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1