PDA

Zobacz pełną wersję: Nowy vBET



hmspain
04-05-10, 17:14
VBET jest rewolucyjny, ale trochę czasu, aby zobaczyć efekt :-).

Moja pierwsza skarga flagi na górze! LOL opuściłem flagi reklama vBET, a dzięki Google za usługę tłumaczenia!

W końcu, mam nadzieję, że moje międzynarodowych użytkowników złapie się na tym, że nasz system vBulletin nie jest już tylko w języku angielskim ...

Czy ktoś był w stanie uzyskać vBET pracy z grup społecznych lub blogi?

vBET
04-05-10, 20:55
Witam i zapraszam na nasze forum:)

Dobrze jest umieścić notatkę w wiadomości powitalnej, że forum obsługuje inne języki, a ludzie mogą wite w ich własnym języku:)

O Grupy społecznościowe i blogi. vBET pełni popiera tłumaczenie grup społecznych, a także ludzie tam piszą w ich własnym języku. Blogging jest obsługiwana w BB 4.x Publishing Suite, dla BB 3.x blogowanie niestety nie jest obsługiwany na poziomie wielojęzyczny - nie obsługiwane pisanie w różnych językach, ale powinny być tłumaczone, podobnie jak inne części forum. I nie jesteśmy nawet w stanie w pełni wspierać go na vB3.x, ponieważ nie jesteśmy w stanie kupić licencję na vBulletin lub nawet dostać za testy puroposes - vBulletin blogowanie na 3.x jest martwy projektu i nie jest już wspierane.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1