PDA

Zobacz pełną wersję: jak poznać vBET virsion



kasperandsky
03-05-10, 17:42
Cześć
Mam dwa pytania.
Jak się dowiedzieć, vBET Wersja, że zainstalowany na moim forum?
z moim zdaniem, uważam, że Wymień treści "Meta Keywords"? opcja w VBSEO jest przydatna, jeśli umieściłem go na co się stanie? naprawdę mi się podoba być włączony.

vBET
03-05-10, 21:07
Znajdziesz vBET wersji w Admin CP -> Wtyczki i Produkty -> Zarządzaj Produkty
Słowa kluczowe opcja nie jest tak skuteczna jak myślisz - większość botów jest ignorowanie słów kluczowych i użyć prawdziwych treści. Na pewno Google ignoruje słów kluczowych. To dlatego, że zbyt często tych nie mają nic wspólnego z rzeczywistą zawartością strony. Po włączeniu słowa kluczowe to te nie będą tłumaczone - vBSEO zastąpi tłumaczone jeden za własne.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1