PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Ogromną ilość błędów przekierowań Od vBET



hotslot
01-05-10, 07:45
Błędy indeksowania
Problemy Google napotkanych podczas indeksowania witryny.

Wszystkie są z vBET strony języka i ma coś z tagów.

http://www.example.com/af/tags/etcetc
http://www.example.com/ro/tags/etcetc

POMOC

vBET
01-05-10, 12:23
Wszystkie są z vBET strony języka i ma coś z tagów.

http://www.example.com/af/tags/etcetc
http://www.example.com/ro/tags/etcetc

POMOC

Proszę sprawdzić czy taki związek istnieje w pierwotnej postaci - nie przetłumaczone. Może tag właśnie usunięte, więc związek już nie istnieje, a my mówimy o historii ...

Proszę dać mi prawdziwy związek, który jest uszkodzony.

hotslot
01-05-10, 16:51
Wysłałem kilka zdjęć .. Oryginalna forma jest nadal.

vBET
01-05-10, 18:06
Wysłałem kilka zdjęć .. Oryginalna forma jest nadal.

OK - tam iść.

vBET
01-05-10, 18:15
OK - to jest wina vBET. Znalazłem jeden błąd - to już poprawione i zostaną uwzględnione w następnym wydaniu. Musisz szybko naprawić poniżej - proszę to zrobić i potwierdzić to rozwiązać problem.

Quick Fix:
EDITED - zobacz nowe szybko naprawić poniżej.

hotslot
01-05-10, 18:48
Staje się człowiekiem, aby przyznać winy. Dziękujemy vBET za pomoc i uwagi w tej sprawie. Twój naprawdę dobrym człowiekiem.

Teraz o vbenterprisetranslator_seo.php

Nie mogę znaleźć tego nigdzie. Możesz pomóc proszę

vBET
01-05-10, 21:48
Znajdziesz go w katalogu forum.

Również - I jeszcze zbadała tę sprawę i odkryłem, że ma 2 przyczyny. 1 - brak "?" parametrów, 2 -% w URL. Zrobiłem nowe rozwiązanie, które zapewnia, że "?" tam będzie, jeśli parametry są w URL i zajmie% odpowiednio.

Tak dla lepszego szybko naprawić proszę to zrobić:
1. Plik Edit: vbenterprisetranslator_seo.php
2. Znajdź:


$_SERVER['QUERY_STRING'] = str_replace('vbet_lang='.$_REQUEST['language'].'&redirected='.$_GET['redirected'], '', $_SERVER['QUERY_STRING']);
$queryString = &$_SERVER['QUERY_STRING'];
if ($addQueryString && $queryString) {
if ($queryString[0] == '&') {
$queryString[0] = '?';
}
$_SERVER['REQUEST_URI'] .= $queryString;
}

3. Zamień na:


if ($addQueryString) {
$index = strpos($_SERVER['QUERY_STRING'], '?');
if ($index) {
$_SERVER['QUERY_STRING'] = substr($_SERVER['QUERY_STRING'], $index);
$_SERVER['REQUEST_URI'] .= $queryString;
} else {
$_SERVER['QUERY_STRING'] = '';
}
}

hotslot
01-05-10, 23:57
To tylko dla tego jednego słowa .. Dlaczego to błąd się do tego szczególnego? Czy jest to globalny rzeczy i po prostu nie dogonił dla webmasterów narzędzia sekcji jeszcze>?

vBET
02-05-10, 00:55
To tylko dla tego jednego słowa .. Dlaczego to błąd się do tego szczególnego? Czy jest to globalny rzeczy i po prostu nie dogonił dla webmasterów narzędzia sekcji jeszcze>?

To trzeba było notacji% wewnątrz mrówka wydaje się, że vBSEO nie rozpoznał tak wykonane przekierowanie (był jeden vBET błąd, który został rozwiązany w szybko naprawić). Przekierowanie które obejmowały vBET parametrów z reguły htaccess, które normalnie są cięte -. Ale mieliśmy błąd w tych cięcia (także rozwiązany w szybko naprawić).

hotslot
02-05-10, 19:27
Czy to w vbulliten obszar admin? Nie mam pojęcia, gdzie w katalogu forum. Pamiętaj, im nie jest technicznie lub kreatora komputera. Zrobisz to dla mnie?

vBET
02-05-10, 22:28
Musisz iść do struktury katalogów forum przez FTP, a znajdziesz tam:) Według adresu URL forum najprawdopodobniej znajdziesz go w głównym katalogu FTP lub podkatalogu public_html (jeśli taki istnieje tam).

To jest proste kopiowanie, wklejanie zadanie i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1