PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Serwerów Power



Valdo
21-04-10, 10:58
Staraliśmy się przetestować wszystkie parametry, że dałeś nam w ostatnich tygodniach, ale serwer nie.Wtedy mój hosting chce mi sie was zapytac Jakie cechy musi mieć mojej przyszłości serwer do pracy z wtyczki, biorąc pod uwagę te miesięcznych wizyt: ruchu statisticsAll ruchu statystyki szacuje, unikalne na całym świecie użytkownicy (cookies) 65KUnique odwiedzający (użytkowników) 33KPage views120Kvisits71 Khttps://www.google.com/adplanner/site_profile#siteDetails? identifier=scuo.la&geo=001&trait_type=1&lp=falseQuali serwer oferuje porady?Innych klientów z podobne wizyty mam co serwery używają?Dziękujemy

vBET
22-04-10, 15:05
Prosimy o monitorowanie serwera w procesora i pamięci i określić, które źródło jest wymagane.

Proszę pamiętać o wyłączeniu niektórych językach, jeśli serwer nie może jej wszystkie (start z kilku, i dodać więcej od czasu do czasu gdy serwer trzyma).

Również - widzę w naszej bazie danych, które nigdy nie pobrano żadnych vBET w licencji. Skąd wiesz, że twój serwer nie jest wystarczające dla vBET? ...

Valdo
22-04-10, 15:51
Przepraszam, nie rozumiem:, który wygląda jak ja zainstalować vBET do Ciebie .... można wyjaśnić to lepiej?

Valdo
22-04-10, 15:54
I "jednak mój hosting provider powiedział, żebym na to pytanie: serwer używam teraz zapłacić około 600 € na rok, nie może jej wspomóc forum. Jego cechy to: XEN Virtual Server XVPS 10000 10GB 768 MB RAM HD dedykowany 1Mbps mieszkanie OS Centos 5.x wydaje się normalne, że nie można zrobić tego czy jest to problem oprogramowania? Próbowaliśmy wszystkiego, a nie piasek, aby uniknąć ciągłego spadku połączenia. dzięki

vBET
22-04-10, 20:30
Przepraszam, nie rozumiem:, który wygląda jak ja zainstalować vBET do Ciebie .... można wyjaśnić to lepiej?

Bardzo mi przykro - to jest mój błąd. Sprawdziłem naszej bazie danych, gdzie widzimy pliki, które został pobrany przez naszych klientów. Teraz sprawdziłem zamówienie i widzę, że kupił serwis instalacji - to dlaczego nie widział pobrany plik.
Jeszcze raz - bardzo przepraszam. I było sprawdzenie, aby sprawdzić, jaki jest twój adres forum i która wersja vBET są uruchomione.

Czy możecie wysłać adres URL forum i powiedz co vBET wersji używasz.

vBET
22-04-10, 20:34
I "jednak mój hosting provider powiedział, żebym na to pytanie: serwer używam teraz zapłacić około 600 € na rok, nie może jej wspomóc forum. Jego cechy to: XEN Virtual Server XVPS 10000 10GB 768 MB RAM HD dedykowany 1Mbps mieszkanie OS Centos 5.x wydaje się normalne, że nie można zrobić tego czy jest to problem oprogramowania? Próbowaliśmy wszystkiego, a nie piasek, aby uniknąć ciągłego spadku połączenia. dzięki

Krople połączenia nie są do końca czymś normalnym w ogóle.

Na jakim poziomie masz połączenia problemy? Między serwerem przeglądarki? Między serwerem i Google? Między VB i MySQL?
Co to jest szybkość tłumaczenia? Można prześlij nam adres URL forum?

Valdo
22-04-10, 21:57
Adres forum jest Tagi Szkoła Forum ogólne Wiedza (http://scuo.la/) i gdy jest w dół.Mamy kilka tygodni dowodów, ale nie możemy rozwiązać nasze problemy.Niezależnie od Twojej pomocy, jak również jako niezbędne, jest również lubiany.Dziękujemy

vBET
23-04-10, 03:08
Pomożemy Ci z przyjemnością. Aby to zrobić, że musimy więcej informacji. Prosimy o odpowiedzi na moje ostatnie pytania. Ponadto, która wersja vBET używasz?

Widzę, że tłumaczenia są dość szybko. Jeszcze ...

Teraz mogę ostatecznie powiedzieć, że tracisz wiele wydajności, ponieważ masz podwójnego przekierowania, które są już wyeliminowane w najnowszej wersji vBET. Proszę zaktualizować do najnowszej wersji vBET i nie vBSEO integracji ponownie (tutaj masz informacje na temat nowych kroków integracji:
Należy pamiętać, że najnowsza wersja posiada również wiele innych ulepszeń wydajności. Jeśli już działających na tych - nadal odbywa się nowa integracja vBSEO - będzie to bezpieczne można LOT obciążenia serwera. Wierz mi - wielu użytkowników napisał wielkie słowa o tym:)
Jeśli nie czujesz się dobrze w aktualizacji i integracji możemy zrobić dla Ciebie - wystarczy yo kupić nasze usługi aktualizacji (http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php).

I jeszcze jedno - widzę, że masz poważny problem z tłumaczone adresy URL. Na serwerze nie działają linki, które mają specjalne listy.
Tj.: ten w języku polskim działa, ponieważ nie mają żadnych specjalnych liter:
Nowa definicja magnetyzm (http://scuo.la/pl/fisica/1198-nowa-definicja-magnetyzm.html)
A ten ma specjalne litery (az) i nie działa:
Szkoły - forum Zoints przez (http://scuo.la/pl/film-libri-musica/4171-ale-e-książki.html)
Jest to bardzo ważne - już teraz języków takich jak arabski czy japoński (i niektóre inne) nie działa w ogóle na serwerze, bo są tylko znaki specjalne dla nich.

Valdo
23-04-10, 07:08
ok, właśnie kupiłem usługę aktualizacji. iść dalej, jeśli chcesz: dostępu do danych powinny mieć je innym razem, ponieważ mam zainstalowane vBET, nie uległy zmianie.

vBET
23-04-10, 18:17
Nie zbieramy dostępu do danych od użytkowników dla celów bezpieczeństwa. Również te mogą być zmieniony w każdej chwili. Dlatego też prosimy za każdym razem na rzeczywistych danych dostępu.

Pilne: Proszę zobaczyć na naszej mail informacji.

vBET
23-04-10, 21:44
OK - aktualizacja zakończona. Również wysłać e-mail w kilka wskazówek, jak rozpoznać, co się stanie, jeśli problem nadal istnieje.

Jeszcze jedna rada: pomyśl o wyłączenie niektórych językach, jeśli rzeczywisty forum nie poradzi sobie z każdym z nich.

Również bardzo ważne! Proszę daniele wskazówek w link poniżej. Widzę teraz, że nie blokować niepożądane strony w pliku robots.txt, więc ostatecznie może poprawić wydajność. Szczegóły tutaj: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Valdo
24-04-10, 10:10
Witam, nie zrobił nic jeszcze ale już znane dwa problemy: to już przynosi setki błędów tego typu mysql_connect [<a href="/forum/pl/function.mysql-connect">połączenie function.MySQL</a>]: Zbyt wiele połączeń scuo.la/public_html/includes/class_core.php/home/scuola/domains/on linii 311 stron tłumaczenia adresów URL pracy dobrze z firefox, ale nie z IE. Na przykład ten paginaale... e-ksi ążki? (http://scuo.la/pl/film-libri-musica/4171-ale-e-ksi%C4%85%C5%BCki.html) w firefox odczytuje tak dobrze, ale z Explorer nie.Nie można dostosować, eh?Mój hosting i mój webmaster to wszystko zrobić badania ale nie uda się rozwiązać te problemy.Usługi, płacisz nie martw się.

vBET
24-04-10, 18:28
Witam,

O zagadnienia:
1. To jest problem z konfiguracją MySQL. Możesz pozwolić na więcej wątków Apache niż połączenia MySQL, więc gdy serwer ma dużo klientów i wszystkie wątki są zajęte Apache nie ma wystarczającej ilości połączeń MySql. Proszę fongiuration MySQL. Oto instrukcja: MySQL:: MySQL 5.1 Reference Manual:: B.5.2.7 Zbyt wiele połączeń (http://dev.mysql.com/doc/refman/5.1/en/too-many-connections.html)
2. Sprawdziłem ten adres na stoisku IE i Opera oraz w kabinie działa prawidłowo. Należy pamiętać, że pod IE ten link może wyglądać dziwnie, ale to jest właściwy link - IE jest już tylko przeglądarki w tym słowie, które nie wspierać wyświetlania liter w zapisie%. To jest wciąż ten sam link - po prostu zobaczyć HTML wyjście pod Opera i widać samej notacji%. Opera (i wszystkie inne przeglądarki bez IE) po prostu pokazać to ładnie. Prosimy także pamiętać, że jest to standard światowy, więc Google (i inne roboty) wiedzą, jak je interpretować i indeksu odpowiednio. Nie ma problemu tutaj:) (lub, że nie rozumie o co chodzi;))

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1