PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Problemy po aktualizacji BB w CMS tylko



brubros
14-04-10, 05:18
Miałem wsparcie vBulletin zaktualizować instalacji do 4.0.3 dzisiaj. Teraz, po kliknięciu na flagę w CMS otrzymam uszkodzony błąd link. Na przykład, jeśli klikam na fińską banderą do tłumaczenia Google Chrome raporty broken link i sugeruje, że błąd może znaleźć tutaj: / forum / vbet_flag-/ forum / fi / content /

Po kliknięciu na fińską banderą na wyświetlaczu Forum, jednak właściwe tłumaczenie wydaje.

Sugestie? Dzięki!

vBET
14-04-10, 23:08
vBET nie był testowany na vBulletin 4.0.3 jeszcze. Niestety zmiany BB zespół wiele rzeczy, co może mieć skutki uboczne, takie jak to, co masz teraz. Przetestujemy vBET pod vB 4.0.3 jutro i szukać przyczyny.

Ponadto może Pan podać nam dokładny adres URL strony, na której to się dzieje?

vBET
03-05-10, 22:52
Jak pamiętam to został rozwiązany przez PM - problem zamknięty.

VGF
20-05-10, 01:06
Mam podobny problem ... jak to było rozwiązane?

brubros
20-05-10, 05:26
Moje tłumaczenie przestał działać w CMS oraz ponownie. Wydaje się działać dobrze na forum. I nie uaktualnili dowolną część witryny, ani nie dokonano żadnych zmian szablonu, ponieważ ma ostatnio pracował.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1